Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hanife Soytürk Kimdir?

12 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Hanife Soytürk Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Hanife Soytürk 12 Mayıs Salı günü yarışmacısı olarak Fox TV ekranlarında yer aldı. 11 Mayıs ile 15 Mayıs 2020 haftasında Zuhal Topla programının 402. bölümünde birbirinden farklı yemeklerle yarışan gelinimizin adı Hanife Soytürk‘dür. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız

12 Mayıs 2020 tarihinde nişanlı olan Hanife Ekim 2020 tarihinde Aysel hanımın oğlu Okan bey ile dünya evine gireceğini açıkladı. Mevcut Korona nedeniyle düğün yapamadıkları için düğün tarihini Ekim 2020 olarka belirlediklerini açıklayan Hanife, 20 yıllık aşçı bir babanın kızıdır.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma Puanı hakkındaki bilgileri öğrenmek için tıklayınız.

Hanife Soytürk - Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Yarışmacısı

Hanife Soytürk;  eşi Okan bey ile nasıl tanıştığını, kaç yaşında ve aslen nereli olduğunu sorularının cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Sevgi Budalan Tan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hanife Soytürk Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Hanife Soytürk

  • 24 yaşında
  • 1996 doğumlu
  • 1,78 boyunca
  • Aslen Ordulu
  • Şu an Nişanlı
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Nişanlısının adı Okan
  • Babasının adı Zekai
  • Babası Aşçı

[/ Tie_list]

Zuhal Topal - Hanife Soytürk - 12 Mayıs 2020

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mayıs Salı yarışmacısı olan Hanife Soytürk’ün nişanlısı Okan bey ile tanışma hikayesi; Hanife kuzenin düğünün de Okan ile tanıştığını ve konuşmaya başladıklarını, ancak yaşının küçük olması nedeniyle 4 yıl konuşmadıklarını açıkladı. 4 Yıl sonra ablasının düğünün de yeniden gördüğünü ve konuşmaya başladıklarını, şu an 1,5 yıllık nişanlı olduğunu açıkladı.

Hanife hem sunucumuzdan hem de kaynanalardan toplam da 33 puan alarak zirveye yerleşmeyi, kendisinden önce yarışan yarışmacıyı elemeyi başardı. Kendisinden sonra yarışacak yarışmacılar için ise oldukça yüksek bir çıta da koymuş oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada Hanife Soytürk’ün Yarıştığı Bölüm

12 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Hanife Soytürk ile müstakbel kaynanası Aysel Arslantürk ile birlikte yarıştığı 402. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu