Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hasret Vural Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Hasret Vural 26 Mart Perşembe günü 369. bölümünde yarışan Hasret Vural kim? Kaynana Nurten’in gelini olan Hasret Vural aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal Sofrada Büşra Tekin hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hasret Vural; 26 Mart 2020 Perşembe günü Fenomenler haftasının (23 Mart-27 Mart 2020) dördüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıksa da daha önce 115. bölüm 1 Şubat Cuma günü yarışmış, haftanın sonuncusu olmuştu.

=> 26 Mart Perşembe Zuhal Topal Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hasret’i meşhur yapan kendisi değil, kayın validesinin sözleri oldu. Neydi bu sözler diye soracak olursanız;

 1. 36 bedenim
 2. Canlı çiçek okjijen yapıyor

Sözleri ile kaynana Nurten fenomenler arasına dahil oldu. Kaynana Nurten’in en büyük gelini olan Hasret, kaynanasının oksijen takıntısını yarışmada öğrendiğini açıkladı.

Hasret Vural - (26.03.2020)

Zuhal Topal’la yarışmacısı Hasret Vural menüsünde kullanacağı kaz etini Kars’dan özel getirdiğini ve organik lezzetler sunacağını açıkladı. 

Bu yazımızda sadece Hasret Vural hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası 36 beden Nurten Kangal hakkında bilgiye yer vermeyeceğiz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 26 Mart yarışmacısı Hasret Vural kim olduğunu
 2. Hasret Vural’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Burcu’nun 26 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile tek tek vereceğiz. Hazırsanız başlayalım. 

Hasret Vural Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Hasret Vural - 23-27 Mart Yarışmacısı

 • 25 yaşında
 • 115 bölümde yarıştı
 • 2,5 yıllık evli
 • Aslen Samsunlu
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Hafif Agresif bir yapısı var
 • Kaynanası ile çok iyi geçiniyor

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Hasret Vural, daha önce 1 Şubat Cuma günü yarışmış ama istediği puanları alamamıştı.

26 Mart Perşembe günü yine yarışmacı olarka fenomenler haftasında yarışacak olan Hasret Vural’a ilk yarıştığı 115. bölümde bakın nasıl puanlar almış;

 • Ruhşan: 3
 • Beyhan: 4
 • Nezahat: 3
 • Zeliha: 3
 • Zuhal Topal: 5

Toplam da 18 puan almıştı. Sunucumuzdan da düşük puan alana Hasret’in en büyük hatası eli ile tatlıyı karıştırması ve hijyen konusu oldu. bugün yarışacağı bölümde en önemli ve en çok dikkat ettiği konu, hijyen oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada Hasret Vural - Nilgün Kangal

Hasret Vural ilk yarıştığı Bölümde; Tavuk paça Çorbası, zeytinyağlı Karalahana Sarması, Ispanaklı ve Peynirli Börek, İslim Kebabı, Pirinç Pilavı, Mevsim Salatası, Haşhaşlı Revani Tatlısı yapmıştı.

26 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Hasret Vural bu defa eleştirileri de dikkate alarak, yemekler de kullanacağı kaz etini Kars’dan getirmesi ve eldivenle ile başlaması, kendisine artı puan getirecektir.

Eski hatalarımdan ders çıkarttım! Kendi evimde yarışacağım!Hasret Vural

Yukarıdaki sözleri Hasret, bir başkasının evinde yemek yaptığını ve malzemelerin ve eşyaların yerini tam olarka bilemediği için sıkıntı yaşadığını ama bundan ders aldığını ve kendi evinde yarışacağını açıkladı.

Hasret Vural’ın Resimleri

26 Mart 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yarışma programında eski yarışmacılar yeniden şansını denemek üzere best of haftası yapıldı. Best of hatasının 4. yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Hasret Vural’in ikinci defa yarıştığı günden kalan bir kaç resmini ekledim.

Hasret Vural Kaç Puan Aldı

Bu hafta (23-27 Mart) tarihinde yarışan Hasret Vural’ın hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları hemen alt kısımdaki tabloda bulabilirsiniz.

Güneş Nilgün Şükran Kadriye Zuhal Topal
4 5 6 6 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Hasret Vural’ın Videosu

26 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 369. bölümünde yarışan Hasret Vural’ın ikinci defa yarıştığı best of haftasının 4. bölüm fragmanı yani 26 Mart Perşembe fragmanı hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu