Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Çiçek Kimdir? (Kaynana)

Pınar Çiçek'in Kaynanası Hatice Çiçek Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Çiçek 2 Şubat Salı günü yarışan Pınar Çiçek‘in kaynanası Hatice Çiçek kimdir? Aslen nereli? Nerede yaşıyor? Kaynana Hatice Çiçek rakip gelinlere kaç puan verdi? 2 Şubat 2021 tarihinde yarışan kaynana Hatice Çiçek hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hatice Çiçek; İstanbul da ikamet eden kaynana Hatice 4 çocuk annesidir. Aslen Karslı olan Hatice Çiçek 3 kızı, bir oğlu, 9 torun sahibidir. Yöresel yemeklere çok iyi bilen Hatice, gelinin ısrarı ile programa katılmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Şahin (kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Çiçek (Kaynana)
Hatice Çiçek (Pınar’ın Kaynanası)

=> Zuhal Topal’la Sofrada 2 Şubat Salı Puanları için tıklayınız.

2 Şubat 2021 tarihinde Salı günü yarışan Pınar’ın kaynanası olarak Fox TV ekranlarında yarışan Hatice Çiçek Zuhal Topal programın da dikkat çeken kaynanalardan biri oldu. 

=> 1-5 Şubat Zuhal Topal’la Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Çiçek Kim

Hatice Çiçek (2 Şubat 2021 Yarışmacı Kaynana)

  • Aslen Karslı
  • 4 çocuk annesi
  • Üç kızı var
  • Bir oğlu var
  • 9 torunu var
  • Suskun kaynanaları sevmez
  • Yöresel yemeklere çok hakim
  • Gelinine çok güveniyor
  • Az ve öz konuşmayı seviyor

1 Şubat tarihinde başlayan ve 5 Şubat Cuma günü son bulacak olan Fox TV’nin yemek yarışma programından gelini Pınar Çiçek ile birlikte katılan kaynana Hatice gelinin ısrarı üzerine programa dahil olduğunu açıkladı.

Aslen Karslı olan ama İstanbul da ikamet eden kaynana Hatice’nin üç kızı bir oğlu var. Oğlunun adı Özkan olduğunu açıklayan Hatice, gelini Pınar’a çok güvendiğini, yarışmadan birinci olacağını iddia etti.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Çiçek’in Verdiği Puanlar

1-5 Şubat tarihleri arasında yarışacak kaynanalarında biri olan Hatice Çiçek ilk bölümde yarıştıktan sonra rakip gelinlere puan vermeye 2 Şubat Salı gününden itibaren puan vermeye başlayacak. İşte Hatice Çiçek’in rakip gelinlere verdiği puanlar.

Hatice Çiçek’ın Verdiği Puanlar

Elif (Salı) 6
Nurgül (Çarşamba) X
Ayşe (Perşembe) X
Fatma (Cuma) X
Toplam: XX

2 Şubat Salı günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Çiçek kendisini tanıtırken kakalara boğulması, gelinini yarışmaya katılmak için zorladığını açıkladığı o anlara da dikkatleri üzerine çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu