Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Dirlik Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Dirlik 4 Mayıs Pazartesi günü 396. bölümünde yarışan Hatice Dirlik kim? Urfalı Nursel Birlik’in gelini olan Hatice Dirlik aslen nereli? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Menüsünde ne yaptı? İşte bu soruların cevapları  haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ceylan Tabu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hatice Dirlik; 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü programında 496 bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Söylemleri ile oldukça iddialı olan Hatice, maalesef istediğini başaramadı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Hatice Dirlik aslen Şanlıurfalı ve menüsünde Urfa yöresine özgün lezzetlerle kaynanaların karşısına çıkacak.

=> 4 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal - Hatice Dirlik

Bu yazımızda sadece Hatice Dirlik hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Nursel Birlik hanım hakkında detaylı bilgileri Hatice’nin puanlarını daha detaylı anlattığımız konumuzun içerisinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 4 Mayıs yarışmacısı Hatice Dirlik kim olduğunu
 2. Hatice Dirlik’in resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 4 Mayıs Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Hatice Dirlik Kim 

Hatice Dirlik - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

 • 30 yaşında 
 • 3 çocuk annesi
 • Aslen Urfalı
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Kayın validesine yakın oturuyor
 • 1990 Urfa Doğumlu
 • Bir eltisi var
 • Sert mizacı var
 • 3 yıllık evli

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Hatice Dirlik, henüz 3 yıllık evli olduğunu ama mutfağa hakim bir yapısı olduğunu açıkladı.

Bu yarışmaya eşinin haber vermeden baş vurması ile öğrendiğini hem kendisine hem de annesine yarışmaya katılmak sürpriz olduğunu dile getirdi.

Zuhal Topal 4 Mayıs Yarışmacısı Hatice Dirlik

Hatice Dirlik’in eşi ile tanışma hikayesi ise; kaynanası oğluna eşl ararken evlerine geldiklerini, burada önce kaynanası gördüğünü daha sonra eşi ile görüp, anlaştıklarını açıkladı. Kısaca Hatice eşi ile görücü usulu evlendiler.

Hatice bu yarışmaya her ne kadar kendisi baş vurmasa da çevresindekiler elinin lezzetini çok beğendiğini, bunu da yarışmaya gidip kanıtlayabileceğini söylemesi üzerine katıldığını açıkladı. Bu yarışmada iddiasını ise şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL bizim!

Hatice Dirlik

4 Mayıs Pazartesi günü yarışan aslen Urfalı olan Hatice büyük umutlarla gelse de kameralar karşısına maalesef istediğini yapamadı.

Hatice Dirlik’in Resimleri

Bu haftanın ilk yarışmacısı aslen Urfalı olan Hatice Dirlik oldu. Yarıştığı gün istediği menüyü zamanında yetiştiremediği için kayın validelerden düşük puanlar aldı.

Yaptığı yemeklerin bir kısmı daha önce programda denenmediğini söyleyebilirim. Şimdi Hatice’nin bir kaç resmini paylaşmak istiyoruz.

Hatice Dirlik Kaç Puan Aldı

4 Mayıs 2020 tarihinde bu haftanın ilk yarışmacısı Hatice Dirlik kaç puan aldığını merak edenler için alt kısımda tablo da Hatice’nin puanları eklenmiştir.

4 Mayıs Pazartesi yetişmeyen yemeğe sunucumuzun vereceği puanları oldukça merak ediyorum.

Mesude Neval Sultan Emine Zuhal Topal
3 1 2 1 4

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Hatice Dirlik’in Videosu

4 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 396. bölüm olan bu haftanın ilk bölümü olan yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Hatice Dirlik’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu