Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Genç Kimdir?

Gülşen Genç'in Kaynanası 16 Aralık Zuhal Topal Yarışmacı Kaynana Hatice Genç Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Genç 16 Aralık Çarşamba günü yarışan Gülşen Genç‘in kaynanası hanım ağa lakaplı Hatice Genç kimdir? Aslen nereli? Rakip gelinlere kaç puan verdi?  İşte 16 Aralık Çarşamba yarışmacı Hatice Genç’in merak edilen tüm bilgileri haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme (17 Aralık Perşembe) Hatice Genç kendi gelinine gelen düşük puanların intikamını alakasız bir gelinden alması toplumda büyük yankı uyandırdı. Kaynana Şirin Hatice’nin gelinine 5 puan vermesine karşın Şirin’in gelini Gül’ün harika masasına hanım ağa lakaplı Hatice Genç 3 puan vermesine sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Zuhal Topal Hatice’nin bu tavrına karşı masayı terk etti.

Hatice Genç; 1968 yılında Adıyaman ilinin Kahta ilçesinde dünyaya gelmiştir. İki çocuk annesi olan Hatice, kendisini hanı ağa olarka görmektedir. Üç torunu iki gelini olan kaynana Hatice Adıyaman da ikamet etmektedir.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Şirin Şahin (17 Aralık) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hatice Genç - Gülşen Genç'in kaynanası Zuhal Topal 16 Aralık yarışmacısı

Bu haftanın elbette en dikkat çeken kaynanası olan Gülşen Genç’in kaynanası olan Hatice Genç, kendisini tanıtırken “Dediğim dedik, çaldığım düdük” diyerek otoriter bir kaynana olduğunu dile getirdi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 16 Aralık Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Genç Bilgileri

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Genç

 • 1968 Adıyaman Doğumlu
 • Aslen Adıyamanlı
 • 52 yaşında
 • 36 yıllık evli
 • Kahta İlçesinde ikamet ediyor
 • 2 çocuk annesi
 • 2 gelini var
 • 3 Torun sahibi
 • Dediği dedik çaldığı düdük biri
 • Kendisini Hanım ağa olarak görüyor
 • Her yemek de acı yiyor
 • Acı biberi yanında taşıyor

Hatice Genç (16 Aralık 2020 Yarışmacı Kaynana)

16 Aralık 2020 tarihinde gelini Gülşen ile bilirlikte yarışmaya dahil olan Hatice Genç 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Farklı lezzetleri denemeyi seven ve yemekleri kesinlikle acısı yemeyen kaynana Hatice, gitti her sofraya acı biberini götürmesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Genç’in Verdiği Puanlar

14 Aralık tarihinde başlayıp 18 Aralık Cuma günü son bulacak olan bu hafta Çarşamba günü yarışacak olan kaynana Hatice Genç’in rakip gelinlere bu zaman kadar verdiği puanların tamamı alt kısımda ki tabloda bulabilirsiniz.

Hatice Genç’in Verdiği Puanlar

Hülya (Pazartesi) 5
Büşra  (Salı) 6
Gül (Perşembe) X
Suzan (Cuma) X
Toplam: XX

16 Aralık Çarşamba günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Genç haftanın ikinci günü yarışan Büşra’dan menüde olmayan malzemeler istemesine rağmen Büşra misafir perverliği ile dikkat çekerken, kaynana Hatice’nin bu anlamsız istekleri de ile bir anda dikkatleri üzerine topladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu