Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Türhan Kimdir?

Nazlı Türhan'ın Kaynanası Hatice Türhan'ın Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Türhan 19 Şubat Cuma günü Fox TV’de yarışan Nazlı Türhan‘ın kaynanası Hatice Türhan kimdir? Aslen nereli? Kaç çocuğu var? Kaç yaşında? Nerede ikamet ediyor? Hatice Türhan rakip gelinlere kaç puan verdi? İşte merak edilen Hatice Türhan ve merak edilen bu soruların cevapları haberimiz devamında sizleri bekliyor.

Hatice Türhan; Aslen Muş Vartoludur. 6 çocuk annesi olan kaynana Hatice’nin 3 oğlu 3 kızı var. İstanbul da ikamet ediyor. Sert mizacı ile kısa süre içinde dikkatleri üzerine çekmiştir.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Çetinkaya (kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hatice Türhan Zuhal Topal'la Sofrada 19 Şubat yarışmacısı (Kaynana)

 

Her hafta olduğu gibi bu hafta 15-19Şubat tarihleri arasında gelinler yemeklerini yaparken kaynanalar yine kendi kafalarına göre puanlar verdiler. Haftanın ilk bölümünde masası ve yemekleri gayet iyi olmasına rağmen kaynana Hatice 4 puanla haftaya başlaması diğer kaynanalar ve yarışan gelinin tepkisini çekti.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

=> 15-19 Şubat 2021 Zuhal Topal’la Sofrada Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Türhan Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Türhan

  • Aslen Muş Vartolu
  • İstanbul da yaşıyor
  • 6 çocuk annesi
  • 3 oğlu var
  • 3 kızı var
  • 3 gelini var
  • Sert bir yapısı var

Hatice Türhan (19 Şubat 2021 Yarışmacı Kaynana)

19 Şubat Cuma yarışmacısı Nazlı Türhan’ın kaynanası olan Hatice Türhan kendisini tanıttığı röportaj da aslında kimlik adının “Hacice” olduğunu ama nüfus müdürlüğü tarafında yanlış yazıldığını açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Türhan’ın Verdiği Puanlar

Bu hafta rakip gelinlere en baştan itibaren puan veren kaynana Hatice final bölümünde gelini Nazlı ile birlikte yarışacak. Şu ana kadar Hatice Türhan’ın hafta başında beri tüm puanlar alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Hatice Türhan’ın Verdiği Puanlar

Elçin (Pazartesi) 4
Arzu (Salı) 7
Aysun (Çarşamba) 5
Merve (Perşembe) 6
Toplam: 22

19 Şubat Cuma günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Türhan gelinine verdiği puanları sakladığını, 7 puanı duyarsa kendisine kızacağını söylediği dakikalar da dikkatleri üzerine çekse de Hatice’nin gelini Nazlı 7 puana kızmadığını açıkladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu