Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Huriye Tekeci Kimdir?

Rabia Tekeci'nin Kaynanası Huriye Tekeci Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Huriye Tekeci 28 Ocak Perşembe günü yarışan Rabia Tekeci‘nin kaynanası Huriye Tekeci kimdir? Kaynana Huriye aslen nereli? Rabia’nın kaynanası Huriye rakip gelinlere kaç puan verdi? Nerede yaşıyor? Kaç çocuğu var? 28 Ocak Perşembe yarışmacı kaynana Huriye Tekeci hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazının içerisinde bulabilirsiniz.

Huriye Tekeci; 1974 yılında Kastamonu da dünyaya gelmiştir. Bir oğlu bir kızı var. Oğlunun adı İbrahim, kızının adı Rabia’dır. İstanbul Esenyurt da ikamet ediyor. Aslen Kastamonulu ‘dur.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Sebahat Erginay hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Huriye Tekeci - Zuhal Topal 28 Ocak Perşembe yarışmacı kaynana

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak Perşembe Puanları için tıklayınız.

Bu hafta yarışan dördüncü gelin olan Rabia Tekeci’nin kaynanası olan Huriye kaynana haftanın başında verdiği 4 puanla tüm tepkileri üzerine çekerken haftnanın ikinci bölümünde 8 puanı hak etmediği halde Huriye kaynana yarışan geline 8 puanı vermesi ile diğer kaynanaların büyük tepkisini kazandı.

=> Zuhal Topal 25-29 Ocak Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Huriye Tekeci Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Huriye Tekeci

  • 47 yaşında
  • İki çocuk annesi
  • 22 yaşında Rabi adında kızı var
  • Aslen Kastamonulunu
  • İstanbul da yaşıyor
  • Balık sevmiyor
  • Şimdiye kadar hiç balık yemedi
  • Çok konuşmayı sevmiyor

28 Ocak tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Rabia’nın kaynanası Huriye Tekeci olarak karşımıza çıkan kaynana aslen Kastamonuludur. 47 yaşında iki çocuk annesi olan Huriye hanım İstanbul da ikamet etmektedir.

Huriye Tekeci (28 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana)

25 Ocak 2021 tarihinde haftanın ilk bölümünde ortalama sayılabilecek masaya 4 puan veren Huriye, çok daha kötü masaya 8 puan vererek tepkilerin odağı oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada Huriye Tekeci’nin Verdiği Puanlar

Bu sezon Fox TV’nin yemek programına getiren kural gereği kaynanalar verdiği puanı başka bir geline veremeyecek. Bunda dolayı bu hafta Huriye Tekeci’nin verdiği puanların listesini tutmak adına kaynana Huriye Tekeci’nin hafta başında beri verdiği puanlar hemen alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir.

Huriye Tekeci’ın Verdiği Puanlar

Bahar (Pazartesi) 4
Gözde (Salı) 8
Oğulgerek (Perşembe) 5
Elif (Cuma) 2
Toplam: 19

28 Ocak Perşembe günü yarışan (kaynana) Zuhal Topal’la Sofrada Huriye Tekeci ilk bölümde 4 puan verdikten sonra masa ve yemekler olarka daha düşük puanları hak etmesi gereken Gözde’ye 8 puan vermesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu