Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Nisan Yarışmacısı İlknur Altaylıgil Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil 16 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan İlknur Altaylıgil Kimdir? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Ne zaman, hangi tarih de evlendi? Kaç çocuğu var? Şu an hangi ilde yaşıyor? Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil kaç puan aldı? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

İlknur Altaylıgil; 1970 yılında Malatya ilinde dünyaya gelmiştir. 51 yaşında ve 30 yıllık evli olan İlknur 1991 yılında dünya evine girrmiştir. Bir erkek erkek çocuk annesidir. İstanbul da yaşıyor. 

=> 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve puanlaması için tıklayınız.

16 Nisan Cuma günü Zuhal Topal programında yarışan İlknur bu haftanın en tecrübeli gelini olsa da bu yarışmada daha önce 35 yıllık evli gelinler yarışitığı için bu yarışmanın en tecrübeli gelin olma ünvanlını elinden kaçırdı.

Mutfak da olmayı, misafir ağırlamayı çok seven İlknur panik atağı olduğunu dile getirdi. Panik yapmaya başladığında her şeyi birbirine gireceği için yarışmada panik yapmamak için elinden geleni ortay koyacağını dile getirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil

Zuhal Topal'la Sofrada İlknur Altaylıgil

  • 1970 yılında doğdu
  • 51 yaşında
  • Aslen Malatyalı
  • Bir torunu var
  • Bir gelini var
  • 30 yıllık evli
  • Bir çocuk annesi
  • Kendisi de kaynana
  • Panik hastası

16 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la sofrada İlknur Altaylıgil yarışacak. Aslen Malatyalı olan 51 yaşında ki İlknur da bir kaynana. Bir torun sahibi olan kaynana İlknur 1970 yılında Malatya ilinde dünyaya gelmiştir.

İlknur Altaylıgil (16 Nisan 2021 Cuma Yarışmacı Gelin)

16 Nisan Cuma günü yarışan yarışmacı gelin İlknur Altaylıgil, İstanbul da yetiştiği için hem popüler yemekleri hem de memleketinden ötürü  yöresel yemeklere çok hakim olduğunu, yarışmada panik yapmaması halinde her bir kaynandan 8-9 alacağını dile getirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil Kaç Puan Aldı

12 Nisan tarihinde başlayan ve bugün haftanın finali ile bu haftayı geride bırakacak olan Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenen yarışma programında haftanın son yarışmacısı olarka İlknur Altaylıgil yarışacak.

İşte İlknur Altaylıgil’in Zuhal Topal’la sofrada programından yarıştığı gün olan 16 Nisan 2021 tarihinde hem kaynanalardan hem de sunucudan aldığı puanları tablo içerisinde sizleri bekliyor.

İlknur Altaylıgil’in Puanları

Hacer Çanak  4
Sevim Alkan  4
Leman Biçer  3
Nadime Ersoy  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   24

**16 Nisan 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı İlknur Altaylıgil’in Videosu

16 Nisan 2021 tarihinde kaynanası Saniye Mutcalı ile birlikte yarışan aslen Malatyalı olan 30 yıllık evli 51 yaşında ki İlknur Altaylıgil’in yarıştığı 585 bölüm videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu