Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada İzel Özdemir Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada İzel Özdemir 8 Mayıs Cuma günü 400. bölümünde yarışan İzel Özdemir kim? Emine Özdemir’in henüz 1 yıllık gelini olan İzel Özdemir aslen nereli? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 8 Mayıs Cuma Zuhal Topal Kim Kazandı sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

İzel Özdemir; 8 Mayıs 2020 Cuma günü programın ise 400 bölümünde yani hafta finalinde yarışmacı gelin olarak Fox TV ekranlarında yer aldı. Final bölümünde yaptığı duygusal konuşma ile herkesi ağlatan İzel hakkında merak edilen soruların cevapları bu yazımızın satır araların da bulabilirsiniz.

=> 8 Mayıs Cuma Zuhal Topal Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal 8 Mayıs Yarışmacısı İzel Özdemir

Zuhal Topal’la yarışmacısı İzel Özdemir aslen İstanbullu olduğunu, menüsünde modern ve geleneksel lezzeti bir arada sunacak olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu yazımızı içerisinde sadece İzel Özdemir hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayın validesi Emine Özdemir hakkında ki bilgileri ise günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 8 Mayıs yarışmacısı İzel Özdemir kim
 2. İzel Özdemir’in resimleri
 3. Yarışmacı İzel Özdemir Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. Öncelikle bugün Fox TV ekranlarında yarışmacı olacak İzel’in bilgilerini vermekle konumuza başlayalım.

İzel Özdemir Kim 

İzel Özdemir

 • 22 yaşında
 • Henüz bir yıllık evli
 • Kıskanç bir yapısı var
 • Uyumayı çok seviyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 1992 yılında İstanbul da dünyaya geldi
 • Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mayıs Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan İzel Özdemir, menüsü ile ilk etapta dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak yayın esnasında yaşadığı aksilikler maalesef İzel’in peşini bırakmadı.

İzel Özdemir - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

Bu hafta yarışan gelinler arasında en genç olan ama menüsü ise en dikkat çekenlerden biri oldu. Hem modern hem de geleneksel lezzetleri bir arada sunacak olan İzel, büyük ölülü almak istiyor.

Çiçeği burnunda evli olan İzel, yarışmada en büyük desteği görmek istediği kayın validesinden beklediği bir desteği göremeyince, şu sözleri sarf etti.

Kaynanam beni yaktı!!

İzel Özdemir

8 Mayıs Cuma günü yarışan İzel, kendi yemeklerine diğer kaynanaların kötü demesini beklerken, kendi kaynanası da bazı eleştiriler getirmesine oldukça şaşırdı.

İzel Özdemir’in Resimleri

8 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programında son yarışmacı olarak final bölümünde yarışan İzel Özdemir’in yarıştığı bölümden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

.

İzel Özdemir Kaç Puan Aldı

Bu hafta rekabet giderek artıyor. Derya ise harika menüsü ile kaynanaların beğeneceği konusunda kendisinden emin olsa da bir önceki gün yarışan Neval kaynana kendisine düşük vermesinden de oldukça çekiniyor.

8 Mayıs Cuma günü oldukça etkili menüsü ile yarışan İzel Özdemir’in aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Nursel Mesude Neval Sultan Zuhal Topal
8 5 7 4 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı İzel Özdemir’in Videosu

8 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 400. bölüm olan bu haftanın son yarışmacısı olarak fon TV ekranlarında İzel Özdemir’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu