Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Fatma Albayrak Kimdir? [Diskalifiye Olan Kaynana]

Fatma Albayrak'ın Kaynanası olan ve Gelini ile Aynı ismi taşıyan Fatma Albayrak'ın Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Fatma Albayrak 29 Mart Pazartesi günü Fox TV ekranlarında yarışan Fatma Albayrak (Gelin)‘ın kaynanası Fatma Albayrak kimdir? bu hafta Fatma Albayrak neden diskalifiye oldu? Aslen Nereli? Şu an nerede yaşıyor? Kaç yaşında? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Fatma Albayrak; Aslen Malatyalı olan üç çocuk annesi olan kaynana Fatma kendi ismi ile aynı ismi taşıyan Fatma’nın kaynanasıdır. İstanbul ilinde gelinine yakın yerde ikamet ediyor. Asla haksızlığa gelemiyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Aliye Aslan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelini ile birlikte yaşayan kaynana Fatma kendi gelini ile haftanın ilk bölümünde yarıştı ve hak etmediği 3 puan aldığında dolayı kendisinden sonra yarışan gelinlerin menüsünü yerden yere vurdu. Hafta ortasında söylediği bir sözden dolayı Zuhal topal tarafında diskalifiye edildi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Pazartesi Puanları için tıklayınız.

=> 29Mart-2 Nisan  Zuhal Topal’la Sofrada Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Diskalifiye konumuza göz atabilir ilgili olayı derinlemesine yazımızda okuyabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Fatma Albayrak Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Kaynana Fatma Albayrak

  • İstanbul da yaşıyor
  • Üç çocuk annesi
  • Aslen Malatyalı
  • Gelinin ile aynı isim ve soy isme sahip
  • Bu hafta diskalifiye olacak
  • Haksızlığa gelemiyor

29 Mart ile 2 Nisan haftasında gelini ile birlikte yarışan ancak istediği puanları gelini Fatma’nın alamaması daha doğrusu gelinine gelen haksız puanlar karşı isyan eden kaynana Fatma kendi gelininden sonra yarışan gelinlerin menülerini yerden yere vuracak.

Kaynana Fatma Albayrak (29 Mart 2021 Yarışmacı Kaynana)

Kaynana Fatma sonrasında diğer kaynanalar ile tartışıp, kötü sözler söyleyecek. Bunda dolayı yarışmada bizzat Zuhal Topal tarafında diskalifiye edilecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Albayrak’ın Verdiği Puanlar

29 Mart 2021 tarihinde kendi gelini ile yarışan lakin hafta ortasında söylemlerinden dolayı diskalifiye olacak olan Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Albayrak‘ın verdiği puanlar alt kısımda verilecektir.

Fatma Albayrak’ın Verdiği Puanlar

30 Mart Salı:

31 Mart Çarşamba:

1 Nisan Perşembe:

2 Nisan Cuma:

Fatma Kaynana hangi gün eleneceğini daha doğrusu hangi gün diskalifiye olacağı bilinmediği için yukarıda gün gün vereceği puanlar yazılmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu