Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Kezban Coşkun (Kaynana) Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Kezban Coşkun 24 Şubat 2020 ile 28 Şubat 2020 Haftasında Zuhal Topal’la sofrada yemek yarışma programında yarışan Tülay Coşkun’un kayın validesi Kezban Coşkun olarak haftanın ilk bölümü olan 346. bölümde yarışan yarışmacı kaynanadır. 

Kezban Coşkun; 25 yıldır gelini olan Tülay’ın yanında 23 yıl boyunca kaldığını ama artık evleri ayırmanın vakti geldiğini ve şu an 3 yıldır ayrı evlerde kaldığını dile getirdi. Her ne kadar ayrı evlerde kalsa da gelinini kızı gibi gördüğü için onu çok sevdiğini her röportaj da dile getirdi.Kezban Coşkun (Zuhal Topal Yarışmacısı)

Zuhal Topalla kaynana Kezban Coşkun gelinin isterken kendisinin sinirli olması ve çevrenin uydurma haberleri nedeni ile Tülay’ı istemede çok sıkıntı yaşadıklarını ama ısrar edip, adlığını dile getirdi. Verdiği röportaj sırasında iyki de gelinim olmuş diyerek Tülay’ı da onure etti.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Aslen Gaziantepli olan Kaynana Kezban İstanbul’da ikamet etmektedir. Ancak memleketinin kültüründen hiç bir zaman kopmamıştır. Oğlunu bile Gaziantep’den evlendirmiştir.

Kezban Coşkun Zuhal Topla’la sofrada yarışmasında 24 Şubat 2020 Pazartesi günü gelini Tülay ile birlikte yarıştılar.

Kezban Coşkun Kim 

Zuhal Topalla Sofrada Tülay Coşkun 24 Şubat Kaynana Yarışmacı

 • 67 yaşında
 • Kafasına Koyduğunu yapan biri
 • 1953 Gaziantep doğumlu
 • Gelinine kimse laf söylemesine müsade etmiyor
 • Çabuk öfkelenen bir yapısı var
 • Hata yapanları ikaz etmeyi çok seviyor
 • Gelinin herkesten kıskanıyor
 • İki çocuk annesi
 • İki gelini var
 • Dört Torun sahibi
 • Aslen Gaziantepli
 • Her şeyin dört dörtlük olmasını isteyen biri

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi yarışmacı kaynana olarak karşımıza çıkan Kezban iki erkek evladı olduğunu ama gelinlerini her daim kızları gibi gördüğünü, hatta Tülay ile birlikte 23 yıl aynı evde yaşadıklarını açıkladı.

=> Bu arada Kezban’ın Gelini Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Coşkun Kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Kezban Coşkun Aslen Gazianteplidir. Tıpkı gelini Tülay gibi Gaziantepli olduğu için yarıştığı gün gelinin yapacağı menüde kendi yöresinden yemekleri de dahil etmişler.

Yarışmada oldukça enerjik yapısı ile 67 yaşında olduğuna inanamasak da kendisine buradan bir maşallah diyelim.

Kezban kaynana gelinlerini alırken defalarca istemeye gittiğini ve sonunda amacına ulaştığını şu an 2 gelini değil 2 kızı ve 4 torunu olduğunu dile getirdi.

Kezban Coşkun’un Resimleri

24 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının bu haftaki ilk bölümünde yarışan kaynana Kezban’ın resimleri.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Kezban Coşkun’un Videosu

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 346. bölümünde yarışan Tülay’ın kaynanası olarak Kezban Coşkun’un yarıştığı bölüm fragmanını hemen alt kısımda ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu