Zuhal Topal'la Sofrada

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? 22 Mart Cuma Toplam Puanlara Göre Büyük Ödülü Bu Hafta Kim Aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?( 22 Mart Cuma ) Bu hafta 18 Mart Pazartesi günü başlayan Fox TV’nin sevilen yarışma programında yetişmeyen menüler, kaynanalara karşı diklenen gelin ve bir çok olayı izledik. Pazartesi günü, kimse kimseyi tanımadığı avantajı iyi kullanamadı. Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Cuma Puanları henüz açıklanmadı ama Salı günü yarışan Merve lider konumda. Eğer cuma puanları 25 ve üzerinde bir puan topladığı takdirde işin rengi değişecek. bu bağlamda 22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? sorusunun da cevabı ona göre şekillenecek. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Mart 2022 Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Uzun süredir 10 üzerinden puanlama yapılan yarışma programında en çok gördüğümüz üç ve dörtler den sonra 6 puan veren ve hatta ikinci defa bir kaynana Zuhal Topal’dan fazla verdiğini gördüm. Tabi Fatma hanım kendi gününde bilerek düşük veren kaynanayı birinci yapmamak için bu kadar yüksek verdiğini hemen anladık. Not: 22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar yazının ilerleyen bölümde verdik.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart 2021 Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Kendisine güvenen ve iddialı menüsünü zamanında yetiştirmeyi başaran Pınar’ın bu gün alacağı puanlar oldukça önemli ve Büyük Ödülü Kim Kazandı sorusunun cevabı da buna göre şekillenecek. bu gün verilen Fragmana baktığımda arada büyük bir fark ile birinci dediğine göre Pınar tahminlere göre birinci olduğunu tahmin ediyorum. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Büyük Ödülü Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?

22 Mart 2019 Cuma günü yani haftanın finalinde Fox TV ekranlarına ekrana gelecek olan yarışma programında da bu gün bire gelinimiz 10.000 TL değerinde büyük ödülün sahibi olacak. Şu an için Salı günü yarışan Merve 25 puan ile 10.000 TL’yi hak etmiş gözükse de son yarışmacı Pınar’ın 25 puanın altında alması halinde büyük ödüle ulaşacak. Ben açıklamadan, Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? Sitemizde yorum yarak özgürce görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. Ben Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabını sitemizin instagram adresi olan "dizicenter_net" kullanıcı adlı adres de daha önce paylaşmıştım. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı cevabı yazının en sonuna bırakıldı.Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli

22 Mart 2019 Cuma günü yani bu hafta Final günü kim birinci oldu? Elbette Cuma günü yarışmacısı Pınar’ın puanları yani 22 Mart puanları sonrasında ortaya çıkacak olsa da bizler bu sorunun cevabını bildiğimiz için yazının en son kısmında vermeye çalışacağım. 

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunun açıklanmasını önce gelinlerin bu zaman kadar aldığı puanları vereceğim daha sonra kazanan gelinin adını açıklayacağız. 

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Cuma Puan Durumu (Toplam Puan)

Bu hafta 18 Mart 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta gene kaynanaların düşük puanları gündeme oturdu diyebilirim. İyi tabakların üç puan aldığını, bitmeyen masanın ise 6 puan aldığı saçma puanlamadan sonra umarım hak eden kazanmıştır deyip, bu hafta yarışan gelinlerin aldığı, haftalık toplam puanlar da ne aldığını verelim.

  • 18 Mart Pazartesi Reyhan’ın Puanı = 22
  • 19 Mart Salı Merve’nin Puanı = 25
  • 20 Mart Çarşamba Gülşah’ın Puanı = 22
  • 21 Mart Perşembe Ceren’in Puanı = 18
  • 22 Mart Cuma Pınar’ın Puanları Puanı = 29

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada son puan durumu bu şekilde olduğunu ve henüz Cuma puanları verilmeden birinci ve büyük ödülü kimin aldığını sitemiz sayesinde öğrendiniz. Kesin sonuçlar 22 Mart 2019 Cuma puanları verdikten sonra netleşecek ama bizim söylediklerimizden başka bir şey çıkmayacak. bu konuda emin olabilirsiniz. 

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Büyük Ödülü Kim Kazandı

Final günü yarışan yarışmacılar genel de en şanssız gelinler olurken bu gün bu hafta son gün yarışan gelin sırf son gün yarıştığı için büyük ödülü aldı diyebilirim. Kendi günlerinde adaletli puanları göremeyen kaynanalar, intikam almak için büyük oyunu bozdu ve son gün yarışan geline çok yüksek puanlar verdiler.22 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Pınar ile kaynanası Saime

Bunun sonucunda cuma günü yarışan Pınar Güneri, 11 yıllık gelinimiz Zuhal Topla’la sofrada toplam puanlar ve Cuma puanlaması sonucuna göre büyük ödülün sahibi oldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu