Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı? 7 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kazanan Yarışmacı

Fox tv ekranlarının gayet güzel reytingler alan sevilen programı Zuhal Topalla Sofrada final günü geldi çattı. 3 Aralık Pazartesi günü Ardahanlı Fahriye Hanım ve gelini Çiğdem Hanım, salı günü yani 4 Aralık’ta Şaduman Hanım ve gelini, 5 Aralık Çarşamba günü Tülay Hanım ve gelini, 6 Aralık Latife Hanım ve gelini ve haftanın finalinde 7 Aralık’ta Nurten Hanım ve gelini yarıştı.

Hafta boyunca eleştirilerin havada uçuştuğu programda ilginç anlar yaşandı. Bu anlardan kısaca bahsettikten sonra Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı hakkında bilgileri tablo şeklinde sizlere sunacağız.

Haftanın ilk gününde ev sahipliği yapan Ardahanlı Fahriye Hanım şarkılarıyla gündem olurken gelini de oldukça maharetli çıktı ve kaz pişirip hem de mantı açarak beğeni almayı başardı.

Şaduman Hanım sofrada yapılan eleştirileri yersiz bulurken haftanın en çok konuşulan kaynanası Tülay Hanım mantı da ne var ben beş dakikada açarım diyerek iddialı konuştu.

Bu yorumların ardından Zuhal Hanım Tülay Hanıma çarşamba günü konuk olduğunda mantı açtırdı. Ve Tülay Hanım beş dakikada mantı açmayı başardı ancak kaynanalardan mantısı pek de hoş yorumlar almasa da Latife Hanım helal olsun şeklinde yorum yaptı. zuhal topalla sofrada kim birinci resmi

Fahriye’nin Gelini Çiğdem’in Puanları Zuhal Topalla Pazartesi Puanları

Latife4
Nurten3
Tülay3
Şaduman6
Zuhal Topal6
TOPLAM22

Haftanın ikinci gününde Trabzonlu Şaduman Hanım ve gelini ev sahibiydi. Şaduman Hanımın gelininin sofrasındaki beğenmeyen kaynanalar diyet bir menü olmuş şeklinde yorularda bulundular. Günün en dikkat çekici olayı ise Latife Hanımın sofra düzenini, saygılı olmasını beğendim diyerek 7 puan vermesi oldu. Verdiği puan nedeniyle topa tutulan Latife Hanım’ın Şaduman Hanımın tepkisinden çekindiği konuşuldu. 

Şaduman’ın Gelini Leman’ın Puanları Zuhal Topalla Salı Puanları

Latife7
Nurten2
Fahriye3
Şaduman2
Zuhal Topal4
TOPLAM18

Haftanın üçüncü günü Bayburtlu Tülay Hanım ve gelini ekranlardaydı. Tülay Hanımın gelininin menüsü beğenilirken Latife Hanımın puanı merak konusu oldu. Ve sofra düzeni nedeniyle yine 7 puan verdi.

Tülay’ın Gelini Aslı’nın Puanları Zuhal Topalla Çarşamba Puanları

Latife7
Nurten3
Fahriye2
Şaduman2
Zuhal Topal8
TOPLAM22

6 Aralık Perşembe günü ev sahibi Latife Hanım ve geliniydi. Latife Hanımın gelini kaynanasının verdiği puanlarla onu yaktığını dile getirdi. 

Latife’nin Gelini Esen’in Puanları Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Tülay2
Nurten4
Fahriye2
Şaduman5
Zuhal Topal8
TOPLAM21

Hafta finalinde ev sahipliğini üstlenen Nurten Hanım ve gelinin aldığı puan program yayınlandığı andan itibaren sitemizde sizlerle olacak.

Nurten’in Gelini Demet’in Puanları Zuhal Topalla Cuma Puanları

Tülay2
Latife8
Fahriye3
Şaduman10
Zuhal Topal8
TOPLAM 31

En güncel bilgi için sayfamızı güncellemeyi unutmayınız. Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birinci oldu sorusunun cevabını da almış olduk. Zuhal Topalla 7 Aralıkta haftanın birincisi açık ara farkla Nurten Hanımın Trabzonlu gelini Demet oldu. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın