Zuhal Topal'la Sofrada

8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma Toplam Puanlar

8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Bu hafta beni üzen Fadime hanımın adalet duygusu ile verdiği puanlara karşı Elfide hanımın kayıtsız kalıp haksız puanlar vermedi bu haftanın en kötü ve bir daha hatırlamak istemediğim olayalar arasında girdi. Elfide hanım bunu yaparak Büyük Ödülü Kim Kazandı mı? elbette bu sorunun cevabını Melhan’ın puanlaması sonrasında ortaya çıkacak. Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma puanları sonrasında Toplam Puanlar netleşecek. Dolayısı ile 10.000 TL değerindeki para ödülünü bu hafta kim kazandığı da ortaya çıkacak. Not: 8 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar yazının ilerleyen bölümde verdik. 

=> 8 Mart 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Bu hafta ilk güne gittiğimde hiç beklenmeyen bir olay oldu ve yemekleri gelinimiz hazırlayamadı. Kaynanası Gülsüm hanım kendi gelinin yetiştiremediği ve buna göre aldığı puanların intikamını almak için Salı gününden itibaren düşük puanlar vermesi ile bu haftanın fitilini ateşlemişti. Böylesine sıkıntılı bir ortamda Fadime hamın gerçekten güzel olduğu gerekçesi ile ve kendi gelini henüz yarışmamasına rağmen 8 puan verdi ve hepimiz takdir ettik. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı açıklanması yazının en sonuna bırakıldı. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Haftalık Puanlar[/pembebuton] için tıklayınız.

bizleri üzen böylesi sıkıntılı bir ortamda hak edene hak ettiği kadar puan vermesine rağmen, Elfide hanım Fadime hanım gibi dik duruş sergileyemedi ve 6 bile verilebilecek bir masaya sırf gelinim kazansın diye 4 vermesi Elfide hanıma yakışmadı. Zaten kendisi de pişman olduğunu bu gün bizlere davranışları ile hissettirdi. 8 Mart 2019 Cuma günü Final günü kim birinci oldu? sorusundan önce en son haline baktığımızda tabiki Elfide’nin gelini Seda Kurt şu an için en yüksek puanı alan gelin olarak gözüküyor. 8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonrasında net sonuçlar da ortaya çıkacak.Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Benim merak ettirdiğim, bu kadar haksız bir puanlamaya göz göre göre müdahalede bulunmayan ve 7 puan veren Zuhal hanım bu duruma ne diyeceğini çok merak ediyorum. Daha önce malzemesi eksik olmayan için verilen 3 kabul edilemez demişti. Kendisinden bir müdahale beklerdik.En azından 8 Mart Zuhal Topal’la Sofrada son puan durumu daha adil bir sıralama almış olurdu. Not: Zuhal Topal’la Sofrada haftalık puanlar yazının sonunda verdik.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

8 Mart 2019 Cuma günü ekrana gelecek olan final gününde, Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? Sorusunun şimdilik cevabı yukarıda verdiğim gibi Seda Kurt olarak gözüküyor. Seda’nın birinci olmasında en büyük katkı payı Fadime hanımın olduğunu söyleyebilirim. Tabi bu sonuç kesin %100 değil ama hülya hanımın gelini Meliha hanımın yemeklerine ve kaynanaların yorumlamasına bakarak, yukarıda açıkladığımız Bu hafta kim kazandı sorusuna doğru olarak cevap versek de geçici olarak açıklamak zorunda kalıyoruz. zuhal topalla sofrada kim birinci resmi

8 Mart 2019 Cuma puanları açıklanmadan sıra ile ilk günden itibaren yarışan gelinlerin puanlarını tek tek yazacağız. Sonrasında kazanan gelinin kim olduğunu da final de açıklayacağız. Not: 8 Mart Toplam Puanlar açıklanmadan diğer gelinlerin puanları hemen alt kısımda listelendi.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma  Puan Durumu

  • 4 Mart Pazartesi Seda Doğar’ın Puanı = 13
  • 5 Mart Salı Betül’ün Puanı = 21
  • 6 Mart Çarşamba Seda Kurt’un Puanı = 27
  • 7 Mart Perşembe Ceylan’ın Puanı = 20
  • 8 Mart Cuma Melihan’ın Puanı = 20

6 Mart Çarşamba zuhal Topal'la sofrada bugün Seda'nın Puanları ve Kaynanası ile Resmi

Bu puanlara göre şimdilik birinciyi mavi renkle işaretledim. Cuma yarışan gelinin puanlaması bittikten soran kesin sonuçları açıklayacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu