Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Erdoğan Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Erdoğan 17 Nisan Cuma günü 385. bölümünde yarışan Kübra Erdoğan kim? Aşçı Muazzez’in gelini olan Kübra Erdoğan aslen Nereli? Kübra Erdoğan Kaç Yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında detayları sizleri bekliyor.

=> 17 Nisan Cuma Zuhal Topal Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Kübra Erdoğan; 17 Nisan 2020 Cuma günü, Fox’un sevilen yarışma programı olan, Zuhal Topal’la Sofrada programını haftanın final bölümünde Cuma yarışmacısı olarak karşımıza kayın validesi Muazzez  ile birlikte karşımıza çıktı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Kübra Erdoğan özellikle menüsünde kendi memleketinden özel yemekleri seçtiğini ve final günü son sözü söyleyecek lezzetlerle kaynanaların karşısına çıktığını görüyoruz.

Zuhal Topal - Kübra Erdoğan - 17.04.2020

Bu yazımızda sadece Kübra Erdoğan hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi ve aşçı olan Muazzez hanım hakkında detaylı bilgileri, günün puanlarını verdiğimiz konunu içinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

  1. Zuhal Topal 17 Nisan yarışmacısı Kübra Erdoğan kim olduğunu
  2. Kübra Erdoğan’ın resimlerini
  3. Yarışmacı Elvan’ın 17 Nisan Puanlarını
  4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Kübra Erdoğan Kim 

Kübra Erdoğan - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

  • Aslen Bitlisli
  • 7 yıllık evli
  • 26 yaşında
  • İki çocuk annesi
  • Eşinin adı Halil
  • Kaynanası ile 3 yıl yaşamış

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Nisan Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Kübra Erdoğan, aslen Bitlisli ve 7 yıllık evli olduğunu bu haftanın yarışmacılarının toplu olarka tanıtıldığı yazımızda açıklanmıştı.

17 Nisan 2020 Cuma günü son yarışmacı olarka Fox TV’nin sevilen yarışma programında elinin lezzetini kanıtlamaya gelmiş olan Kübra Erdoğan 7 yıllık evli ve yemelere çok hakim birisi olduğunu gördük. Hızlı ve pratik olması dikkatlerden kaçmadı.

Elbette tüm yarışmacılar bu hafta sonunda verilecek olan 15.000 TL’yi almak istediği için geldiğini, Kübra Erdoğan de bu hafta büyük ödülü alırsa nasıl kullanacağını şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi kazanırsam, ihtiyaçlarım için kullanacağım!Kübra Erdoğan

17 Nisan Cuma günü yarıştığı bölümde özellikle Bitlis’e ait olan özel lezzetlerle, kaynanalar etkilemek isteyen Kübra Erdoğan’in kayın validesi de aşçı olduğu için bugünkü bölüme çok iyi hazırlandıkları dikkatlerden kaçmadı.

Kübra Erdoğan’ın Resimleri

Bu hafta son yarışmacı olarak karşımıza çıkan Kübra Erdoğan’in 17 Nisan Cuma günü yarıştığı bölümde kameralara takılan bir kaç resmini paylaşmak istiyorum.

Kübra Erdoğan Kaç Puan Aldı

Bu hafta yani 13 Nisan ile 17 Nisan haftasında son yarışmacı olarka karşımıza çıkan Kübra Erdoğan’ın yarıştığı gün hem kayın validelerden hem de sunucumuzdan aldığı puanları, hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

17 Nisan Cuma günü yarışan Kübra Erdoğan kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verilmiştir.

Gül Sinem Hamide Nejla Esme Zuhal Topal
7 5 6 3 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Kübra Erdoğan’ın Videosu

17 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 385. bölüm olan bu haftanın son bölümünde yarışacak olan Kübra Erdoğan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu