Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Kaynak Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Kaynak 3 Mart Salı günü 352. bölümünde yarışan Kübra Kaynak kim?Aslen Nereli? Kaç yaşında? soruların cevapları, yazımızdan satır aralarında detaylıca açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Hacıoğlu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kübra Kaynak; 3 Mart 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 352. bölümde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Kaynanası Nezaket ile birlikte yarışmacı olarak Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programın gelin ve kaynana söylemleri ve yaptıkları ile gündem oldular.

Kübra’nın kaynanası Nezaket, ilk gün her yemekte tereyağı olması gerektiği bahanesi ile gelini eleştirirken, kendi günüden tereyağı olmaması kaynanaların dikkatinden kaçmadı.3 Mart Zuhal Topal Yarışmacısı Kübra Kaynak

Bu yazımızda sadece Kübra’nın kim olduğunu açıklayacağız. Kayın validesi ile ilgili bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz. Bunun dışında Kübra kaynanalardan ve sunucumuzdan kaç puan aldığını da ayrıca ekleyeceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mart Salı Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Fox TV’nin sevilen yarışma programına 3 Mart Salı günü 352. bölümünde katılan Kübra Kaynak hakkındaki tüm bilgiler, hemen alt başlıkta liste halinde verilmiştir. 

Kübra Kaynak Kim 

Kübra Kaynak (Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı)

  • Aslen Yozgatlı
  • Ankara’da büyümüş
  • 21 yaşında
  • 6,5 aylık evli
  • Ev hanımı
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Eşi ile kavga esnasında tanışmış

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Kübra Kaynak, yarışmaya başlar başlamaz heyecanlı ve panik halde olması dikkatlerimizden kaçmadı. Henüz 6 aylık evli olsa da kaynanasının sevgisini kazanmış. Hatta yaptığı yemeklerle diğer gelinlerinden daha iyi yemek yapıyor bile dedirtmiştir.

Bu haftanın ikinci yarışmacısı Kübra kaynak; eşi ile tanışma hikayesini duyan sunucumuz defalarca bayılma geçirdi. Tabi şakacıktan bayıldı.Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Kaynak

Şaka bir yana Kübra, eşini gittiği düğünde kavga ederken gördüğünü, düğün sonrası eşini sosyal medyadan etkileyip konuşmaya başladıklarını açıkladı. Eşi de Kübra’yı görür görmez dikkati çektiğini ve sosyal medya sayesinde konuşmaya başladıklarını dile getirdi.

Zuhal Topal 3 Mart yarışmacısı Kübra Kaynak’ın aldığı puanları hem resimleri hem de videosu yazının devamında sizler için ekledik.

Kübra Kaynak’ın Resimleri

2 Mart 2020 ile 6 Mart 2020 haftasında yarışan yarışmacılar arasında haftanın ikinci yarışmacısı olan aslen Yozgatlı ve 6 aylı evli olan Kübra’nın yarıştığı günden kadrajımıza giren resimleri hemen alt kısımda galeri olarak verilmiştir.

Haftanın ilk yarışmacısı olarak karımıza çıkan ve 9 aylık hamile olan Kübra Kaynak’ın yarışma gününden kalan resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Bugün Zühal Topal’la Sofrada yarışmacısı Kübra Kaynak’ın resimleri.

Kübra Kaynak Kaç Puan Aldı

Haftanın ikinci yarışmacısı olarak Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Kübra Kaynak kaç puan aldığını merak edenler için hem kaynanaların verdiği tek tek puanları aktaracağız. Hem de sunucumuz Zuhal Topal Kübra’ya kaç puan verdiğini detaylıca alt kısımdaki tabloda açıklayacağız.

Zekiye Halide Aysun Ayşe Zuhal Topal
X 3 3 3 X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Kübra Kaynak’ın Videosu

3 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 352. bölümünde yarışan Kübra Kaynak’ın yarıştığı bölümün fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu