Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Sağızlı Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Sağızlı 27 Nisan Pazartesi günü 390. bölümünde yarışan Kübra Sağızlı kim? Aysel’in gelini olan Kübra kaç yaşında? Eşi ile nasıl tanıştı? Bugün yarışan Büşra Kaç Yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü Bölüm verilen puanları görmek için tıklayınız.

Kübra Sağızlı; 27 Nisan 2020 Pazartesi günü, Fox TV ekranlarında Zuhal Topalla programında haftanın ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Emine aslen Sivaslı ve 7 aylık evlidir.

=> Cemile Kırma (Çarşamba yarışmacısı) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Kübra Sağızlı aslen Sivaslı olduğu için menüsünde kendi yöresinden yemeklerinde de olacağının haberini aldık.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan Salı Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Kübra Sağızlı

Bu yazımızda sadece Kübra Sağızlı hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Aysel Sağızlı hanım hakkında detaylı bilgileri bu günün puanlarını verdiğimiz konunun içinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Zuhal Akçelik hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 27 Nisan yarışmacısı Kübra Sağızlı kim olduğunu
 2. Kübra Sağızlı’nın resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 27 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

=> 27 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kübra Sağızlı Kim 

Kübra Sağızlı - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

 • 24 yaşında
 • 7 aylık evli
 • Aslen Sivaslı
 • Ofis koordinatörü yaptı
 • Şu an ev hanımı
 • Lise aşkı ile evlenmiş
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Nisan Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Kübra Sağızlı, henüz 7 aylık evli olduğunu ama mutfağa uzak birisi olmadığını dile getirdi. Evlendikten sonra kayın validesinin çok iyi yemekler yaptığı için kendisi de eşinin bu damak lezzetini kaybetmemesi için kendisi kayın validesinden ders aldığını açıkladı.

Zuhal Topal - Kübra Sağızlı

Eşinin sevdiği yemekleri yapmak isterken evlendikten sonra aşırı derece de kilo aldığını söyleyince sunucumuz eski resimlerini görünce şok oldu.

Kübra Sağızlı, lise aşkı ile evlendiğini dile getirdi. Lise yıllarında çıktıklarını söyleyen Kübra 8 yıl sonra evlendiklerini, şu an 7 aylık evli olduğunu söyledi.

Kübra bu hafta yarışmacıları arasında en iddialı olanlardan biri olduğunu şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi almaya geldik!

Kübra Sağızlı

27 Nisan Pazartesi günü yarışan aslen Sivaslı olan Kübra, kendi menüsünde Sivas yöresine ait yemeklerden de yapacak olduğu için menüsüne çok güveniyor.

Kübra Sağızlı’nın Resimleri

Haftanın ilk yarışmacısı olarak elinin lezzetini kanıtlamaya aynı zaman da final günü 15.000 TL’yi almak için kıran kırana yarışan Kübra Sağızlı’nın yarıştığı günden kalan bir kaç resmini hemen alt kısımda paylaştık.

Kübra Sağızlı Kaç Puan Aldı

27 Nisan tarihinde yine yeni bir haftaya başladık. Zuhal Topal’la sofrada bu hafta ilk yarışmacı olarak karşımıza çıkan Kübra Sağızlı kaç puan aldığı hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

27 Nisan Pazartesi günü yarışan Kübra Sağızlı kaç puan aldığını hemen alt kısımdaki tabloda görebilirsiniz.

Emine Gülden Saadet Gülsüm Zuhal Topal
3 6 4 6 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Kübra Sağızlı’nın Videosu

27 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 390. bölüm olan bu haftanın ilk bölümü olan yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Kübra Sağızlı’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu