Zuhal Topalla Sofrada Latife Hanım Esen Nereli? 6 Aralık Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yatığı sevilen yemek programı “Zuhal Topal’la Sofrada” programında haftanın dördüncü gününde ev sahipleri Latife Hanım ve gelini oldu. Esen Hanım titizlik konusunda takıntılı. Esen Hanım yarışmanın sürekli takipçilerinden olduğunu dile getirdikten sonra kaynanasının yarışmacılara verdiği yüksek puanlarla hata yaptığını söyledi.

Esen Hanım alışverişe çıktığında da alışveriş için arabanın tutulan kısmını da silerek işe başladı. Daha önce alışveriş provası da yapan Esen Hanım alışveriş yaparken Zuhal Hanım ile Latife Hanım dertleşti. Zuhal Topalla 5 Aralık için tıklayınız.

Programdan sonra kesin benimle konuşmayacak diye dertlendi. Verdiği puan nedeniyle gelininin küstüğünü söyleyen Latife Hanımın canı şimdiden sıkkın. Esen Hanım ise kaynanasının kazanmasını istemediğini düşündüğünü söyleyerek seyirciyi şaşırttı.

Esen Hanım beş buçuk yıllık evli. Zuhal Hanımın ilk konuğu Esen’in arkadaşı ve kuaförü geldi. Kaynana ve gelin arasında ara ara soğuk havaların estiğini de itiraf etti. Latife Hanım diğer geliniyle 12 yıl birlikte yaşamış.

Tam sohbet ortasında geçen haftanın ben starım diyen gelini Hayriye ciğeri ile geldi. İadeyi ziyaret yapan Hayriye’nin çıkmasının ardından Esen Hanım patates çanağında et sote için hazırlığa başladı. zuhal topalla sofrada kim birinci resmi

Şu ana kadar kim kaç puan aldı bakacak olursak Fahriye Hanımın gelini 22 puan, Şaduman Hanımın gelini 18 puan, Tülay Hanımın gelini 22 puan aldı. Bakalım Aslı Hanım kaç puan alacak, hep birlikte izleyelim. Latife Hanımın gelini Esen Hanımın menüsünde Terbiyeli havuç çorbası Fellah köfte Patates çanağında et sote Pirinç pilavı Mevsim salatası Tahinli cevizli kabak tatlısı var. Esen Hanım eşiyle balkondan balkona tanışmıştır. Balkona çıkıp tanışan Esen Hanım başta elektrik alamamış ama sonra görüşmelerle ısınmaya devam etmiştir. Ersin Bey’in ıslak mendil vermesiyle onun da takıntılı olduğunu düşünmüş. Geçen haftanın yarışmacısı Hayriye’den desteği alan Esen Hanım gayet başarılı şekilde yemeklerini tamamladı.

6 Aralık Zuhal Topla’la Sofrada Bugün Puanları hemen alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Latife Hanımın Gelini Esen Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Tülay2
Nurten4
Fahriye2
Şaduman5
Zuhal Topal8
TOPLAM21

6 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın