Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Doğan Kimdir? (Derya’nın Kaynanası)

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Doğan 23 Eylül Çarşamba günü bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan Derya Doğan‘ın kaynanası olarak karşımıza çıkan Leyla Doğan kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Sabuncu kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

13 yıldır gelini ile birlikte aynı evde kalan kaynana Leyla, programda farklı davranışları ile kısa sürede ilgi toplamayı başardı. Acı yerken hıçkırması, kendisini muhtar olarka görmesi diğer kaynanalardan bol bol eleştiri almasına neden oldu. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba Puan Durumu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Doğan (23 Eylül)

Leyla Doğan; 23 Eylül 2020 Çarşamba gelini Derya ile birlikte yarışan kaynanadır. Aslen Niğdeli olan Derya, üç kızı bir oğlu var. Çocuk yaşta Zuhal adında kızını kaybettiğini, bu sebeple Zuhal adını çok sevildiğini dile getirdi.

=>21-25 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

Leyla Doğan Kim 

Leyla Doğan - (Zuhal Topal'la Sofrada 23 Eylül yarışmacı kaynana)

  • Lakabı muhtar
  • 3 çocuk annesi
  • 60 yaşında
  • Aslen Niğdeli
  • Emel ve Meral isimlerin kızı var
  • Oğlunun adı Erol
  • Oğlunun ismini komşusu koymuş
  • 1960 Niğde doğumlu

Bu hafta kaynanalar arasında elbette en çok dikkat çeken kaynana dolu. Zira ilk gün muhtar olduğunu ve adaletli puanlar vermeye geldiğini söylese de ilk gün yarışan geline 3 vermesi ilk günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

Zuhal Topal 23 Eylül yarışmacı kaynana Leyla Doğan

Hatice Ecem Yıldırım yani ilk gün yarışan yarışmacı kendisini muhtar olarka tanıtan kaynanadan aldığı 3 puanı görünce şöyle dedi

“Muhtarım muhtarlığı kalmadı. Adaletsiz puanlar verdi” Hatice Ecem

Kaynana Muhtar sadece kendisini ön plana çıkarmadı. Aynı zamanda gelini Derya’nın çok iyi yemekler yaptığını neredeyse her gün söylediği için diğer kaynanalar bugün oldukça dolu gelecekler.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Kaynana Leyla Doğan’ın Resmileri

Aslen Niğdeli olan ve yarışmada da kendisine Muhtar Leyla denilmesini isteyen Derya Doğan’ın kaynanası Leyla Doğan’ın yarıştığı gün kameralara takılan resmileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Doğan’ın Verdiği Puanlar

Pazartesi ve Salı günü puan veren kaynana Leyla Doğan, Çarşamba günü kendi gelini Derya Doğan ile birlikte yarıştıktan sonra Perşembe ve Cuma puanlaması yapacak. Şu ana kadar Derya Doğan’ın verdiği puanlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Leyla Doğan’ın Verdiği Puanlar

Hatice Ecem Yıldırım (Pazartesi) 3
Melike Esen (Salı) 7
Zuhal (Perşembe) X
Demet (Cuma) X
Toplam: XX

23 Eylül Çarşamba günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Doğan ilk gün kendisini muhtar olarak tanıtması kafaları karıştırdı. Bir çok kişi gerçekten muhtar olduğunu düşünse de kendisi bu konuya açıklık getirdi. Mahalle se sevilen birisi olduğunu, muhtarlık adayı için teklif geldiğini ama kabul etmediğini söyledi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu