Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Kaya Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Kaya 22 Nisan Çarşamba günü 388. bölümünde yarışan Leyla Kaya kim? Zeynep Filiz Kaya’nın gelini olan Leyla Kaya aslen nereli ? Bugün yarışan Leyla Kaya Kaç Yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarak açıklanmıştır.

=> 24 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar sonucunu görmek için tıklayınız.

Leyla Kaya; 22 Nisan 2020 Çarşamba günü, Fox TV ekranların da yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Leyla Kaya kim olduğunu ve kaç puan aldığı yazının devamında verilmiştir. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Nisan Cuma Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Leyla Kaya Hatay da doğduğu için oranın yemeklerine çok hakim olduğunu, bugün de kendi yöresine ait baharatlarla yemeklerini yaptığını görüyoruz.

Zuhal Topal - Leyla Kaya

Bu yazımızda sadece Leyla Kaya hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Zeynep Filiz Kaya hanım hakkında detaylı bilgileri, günün puanlarını içerisinde sizlere tanıttık.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Kara hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 22 Nisan yarışmacısı Leyla Kaya kim olduğunu
 2. Leyla Kaya’nın resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 22 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Leyla Kaya Kim 

Leyla Kaya - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 34 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Eşinin adı Gökhan
 • Titizlik takıntısı var
 • Aslen Mardinli Ama Hayat doğumlu
 • Hatay yemeklerini çok iyi biliyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Havalanında çalışmış
 • Şuan çalışmıyor
 • Afyon turizm işletmeciliği mezunu
 • Eşi ile aynı okuldan mezun

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Leyla Kaya, aslen Hayatlı olduğunu söylese de anne ve babası Mardinli olduğunu, lakin Hayat da doğup büyüdüğünü bu sebeple kendisini aynı zamanda Hayatlı olarka gördüğünü açıkladı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Çarşamba Puanları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Leyla’nın kayın validesi gelini çok sevdiğini ama çok fazla titiz bir gelin olduğunu açıkladı. Leyla da kayın validesine hak verip, çocuklarını da bu şekilde yetiştirdiğini açıkladı.

22 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

22 Nisan 2020 Çarşamba günü bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Leyla Kaya, eşi ile tanışma hikayesini kısaca açıklayalım.

Leyla, Afyonda okurken,kendisini eşi gördüğünü ama kendisi bunu fark etmediğin, ortak bir arkadaşı ile tanışmak istediği söylese de Leyla ilk başta kabul etmese de sonunda konuştuklarını ve zamanla birbirlerini çok sevdiğini açıkladı.

İki çocuk annesi olan Leyla şu an mutlu bir evliliği olduğunu, imkanı olursa iş hayatına atılmak istediğini dile getirdi. Sunucumuz da Leyla’ya bu konuda tam destek verdi.

Leyla da elbette 15.000 TL’yi almak istediğini ve büyük ödülü aldığında ne yapacağını kısaca şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi kazandığımda çocuklarım için harcayacağımLeyla Kaya

22 Nisan Çarşamba günü yarışan Leyla, diğer rakiplerine oranla kolay bir yemek yapsa da kaynanalar bir önceki gün yüksek puanlar verdiği için Leyla’ya puanlar verirken resmen elleri titredi.

Leyla Kaya’nın Resimleri

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan ve aslen Mardinli olsa da Hayat da doğup büyüyen ve bu yüzden kendisini Hayatlı olarka da tanıtan Leyla, 22 Nisan Çarşamba günü yarıştığı yemek programından bir kaç resmini hemen alt kısımda verilmiştir.

Leyla Kaya Kaç Puan Aldı

Bu hafta  20 Nisan Pazartesi günü başlayan programda üçüncü yarışmacı olarka 22 Nisan Çarşamba günü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Leyla Kaya sunucumuzdan ve kayın validelerden kaç puan aldığını yazının hemen alt kısımda ki tabloda aktardık.

22 Nisan Çarşamba günü yarışan Leyla Kaya kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verilmiştir.

Sevgi Yeter Sinem Şükran Zuhal Topal
6 6 5 7 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Leyla Kaya’nın Videosu

22 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 388. bölüm olan bu haftanın üçüncü bölümünde yarışacak olan Leyla Kaya’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu