Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü Kimdir? Mekselina Gümüşlü Nereli?

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Nisan Yarışmacısı Mekselina Gümüşlü Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü 13 Nisan Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Mekselina Gümüşlü Kimdir? Mekselina Gümüşlü aslen nereli? Melselina evli mi? Kaç çocuğu var? 13 Nisan 2021 Salı günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü kaç puan aldı? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

Mekselina Gümüşlü; 1996 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. 19 yaşında Cansel ile evlenmiştir. 3 yıl evli kaldıktan sonra boşanan Mekselina şu an bekar ve bir çocuk annesidir. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Şeyda Biçer hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

13 Nisan Salı günü Zuhal Topal programında yarışan gelin ve kaynana aslında eski kaynanası ile yarışmaya katılmıştır. Mekselina eşinden ayrıldıktan sonra eksi kaynanası ile irtibatını kesmediğini, programa da kaynanası istediği için katıldığını dile getirdi.

=> 13 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü

Zuhal Topal'la Sofrada Mekselina Gümüşlü
Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü Resmi
  • 1996 yılında Adana’da doğdu
  • 25 yaşında
  • Bir çocuk annesi
  • 3 yıl önce eşinden ayrıldı
  • Eski kaynanası ile katıldı
  • Mutfağın hamaratı
  • Aslen Adanalı
  • 5 yaşında bir oğlu var
  • Pastacı

13 Nisan Salı günü Zuhal Topal’la sofrada Mekselina Gümüşlü yarışacak. Aslen Adalıdır. 3 yıl önce eşinden boşanan ve şu an bekar olan yarışmacının 5 yaşında bir oğlu var. Halen eski kaynanası işle sık sık görüşen, aradaki samimiyeti hiç bir zaman kaybettiği için kaynanasında gelen teklif üzerine yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Mekselina Gümüşlü (13 Nisan Salı Yarışmacı Gelin)
Mekselina Gümüşlü

Eski eşi ile yeniden barışıp barışmayacağını, yeniden evlenip evlenmeyeceğine “Kısmet” diyerek dile getiren Mekselina internet üzer5indne pasta yapıp sattığını açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Mekselina Gümüşlü Kaç Puan Aldı

Bu hafta ilk bölümde yarışan gelinden sonra haftanın ikinci yarışmacısı olarak Mekselina Gümüşlü yarışacak. Aslen Adanalı olan ve 3 yıl önce eşinden boşanan Mekselina’nın 13 Nisan tarihinde kendi belirlediği menüsü ile yarışmıştır. .

İşte Mekselina Gümüşlü’nün Zuhal Topal’la sofrada programından 13 Nisan 2021 tarihinde aldığı puanların tamamı tablo içinde verilmiştir.

Mekselina Gümüşlü’nün Puanları

Hacer Çanak  6
Leman Biçer  6
Nadime Ersoy  7
Saniye Mutçalı  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   30

**13 Nisan 2021 Salı Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Mekselina Gümüşlü’nün Videosu

13 Nisan 2021 tarihinde eski kaynanası Sevim Alkan ile birlikle Fox TV ekranlarında yemek yarışmasına katılan Mekselina Gümüşlü’nün yarıştığı bölümün videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu