Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Necla İnci Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Necla İnci 27 Şubat Perşembe günü 349. bölümünde yarışan Necla İnci kim olduğunu, kaç yaşında ve aslen nereli olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Necla İnci; 27 Şubat 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümünde (349) yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı.

=> Bir sonraki yarışmacı olan Zuhal Topal’la Sofrada Özge Şaktanlı hakkındaki tüm bilgiler için tıklayınız.

=> Zuhal Topalla 27 Şubat Perşembe Puanları için tıklayınız.

Kaynanası Birgül hanım gelini Necla İnci hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Necla İnci; Aslen Giresunlu dur. Kendi menüsünden Karadeniz yöresinden çok fazla lezzetlere yer vermemesi, diğer kaynanaların gözünden kaçmadı.

18 yaşından beri çalışma hayatı içinde yer alan Zuhal Topal yarışmacısı Necla inci, halen iş hayatında olduğunu hem gelinlik imal ettiğini hem de satışını gerçekleştirdiğini açıkladı.

Necla İnci Kim 

Necla İnci - Zuhal Topal'la Sofrada 27 Şubat Yarışmacısı

  • 13 Yıllık evli
  • 18 yıldır iş hayatında
  • 1988 Giresun doğumlu
  • Gelinlik dikimi yapıyor
  • Aslen Giresunlu
  • İstanbul Darıca da ikamet ediyor
  • 32 yaşında
  • İki çocuk annesi

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Şubat Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Necla İnci aslen Giresunlu olsa da İstanbul Darıca da ikamet etmektedir. 32 yaşında ve 12 yıllık evli olan Necla’nın evlenme hikayesi ise klasiklerden.

Eşi ile görücü usulü ile evlendiğini ama ilk etap da ailesi olduğu için vermek istemediklerini, sonrasında 10 bilezik şartı koşması evlenmeleri sırasında sıkıntılara neden olsa da tüm bu engelleri aştıklarını ve şu an mutlu bir evliliği olduğunu dile getirdi.

1988 Giresun doğumlu olan Necla mutfak konusunda oldukça iddialı olduğunu en yakın çevresinde yaptığı yemekleri çok beğendiğini verdiği röportaj da açıkladı.

Zuhal Topal 27 Şubat yarışmacısı Necla İnci’nin iki evladı var. Eşine sonuna kadar güvendiğini ve eşinin telefonunu karıştırmadığını söyleyen yarışmacının hem aldığı puanları hem de resimleri ve videosu yazının devamında sizleri bekliyor.

Necla İnci’nin Resimleri

Bugün Zühal Topal’la Sofrada yarışmacısı olarak yani 27 Şubat Perşembe günü karşımıza çıkan Aslen Giresunlu olan Necla İnci’nin yarıştığı bölümden kadrajımıza giren resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

Necla İnci Kaç Puan Aldı

Bu hafta dördüncü yarışmacı olarak karşımıza çıkan ve 18 yaşından beri iş hayatında gelinlik diken Necla İnci, gerek söylemleri ile gerekse yaptığı yemeklerle bu haftanın en iddialı gelini olunca, bizde kendisini tanıtmışken hem kaynanalar tarafında hem de sunucumuz tarafında aldığı puanları alt kısımda aktardım.

Emine Sevgi Kezban Döndü Zuhal Topal
X X X X X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Necla İnci’nin Videosu

27 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 249. bölümünde yarışan Necla İnci’nin yarıştığı bölüm fragmanını yani yarıştığı günün videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu