Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok? 10 Nisan Cuma

10 Nisan Zuhal Topal bugün Neden Yok? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak diye merak edenler oldukça fazla. Kamuoyunu aydınlatmak adına fenomen yarışma programı hafta finali neden yayınlanmadığı hızlıca sizlere aktarmak istiyoruz.

Bu hafta 6 Nisan 2020 tarihinde sabit bir evde çekimleri başlanan yarışma programın da ufak bir konsept değişikliği ile karşılaştık. Artık sunucumuz yarışmacıların evlerine gitmiyor, yarışmacılar önceden dezenfekte edilmiş evde yemeklerini yapmaya başladı.

=> 17 Nisan Cuma Zuhal Topal Bugün Var mı? Öğrenmek için tıklayınız.

Bu farklı konsepte tam olarka alışamadan hafta finali saat 16:00 da yayınlanmasını beklediğimiz Zuhal Topla’la Sofrada 10 Nisan Cuma günü yayınlanmadı.

10 Nisan Zuhal topal neden yok

Programın sevenleri de neden yayınlanmadığını ve yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak içinde bu sorunun cevabını aradıklarını görmemiz üzerine bu haberi kaleme alıyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Nisan Neden Yok

bugün hafta başından beri yarışan daha doğrusu 6 Nisan Pazartesi günüden başlayıp yarışan gelinlerden geriye son yarışmacının puanlarının verilmesinden sonra 15.000 TL sahibini bulacağı final bölümü saat 16:00 da ekrana gelmesi gerekirken, özle bölümün yayınlanmadı kafaları oldukça karıştırdı.

Fox TV akşamları yayınlanana dizi ve filmlerin yeni bölümlerinin olmamasında dolayı devam eden neredeyse tek programı Zuhal Topal’la Sofrada olduğu için akşam izlenebilecek programlarında sayısının azlığını gördüğü için akşam saat 20:30 da başlayacak.

Zuhal Topal'la sofrada Neden Yok Yeni Bölüm görseli

Evet! yalanış duymadınız. Tıpkı bir dizi gibi hafta finali 20:30 da başlayacak. Normal yayın saatinde hafta başından beri yarışan gelinlerin özel bölümler daha doğrusu hızlandırılmış bölümü ile ekrana gelecek. Sonrasında Fatih Portakalla Haber programı bitiminde hemen final bölümü ilke karşımıza olacak.

Zuhal Topal Akşam Mı Yayınlanacak Artık

Bu hafta deneme amaçlı bir yayın politikası uyguladıklarını ve program reytingler de beklentilerin üzerinde bir reyting alır ise kesinlikle akşam yayınlanmaya devam eder.

Sadece hafta finali Cuma günü 20:30 da yayınlanacak. Devam edip etmeyeceği, alacakları reyting oranlarına göre değişim gösterecektir.

Fox TV 10 Nisan 2020 Yayın Akışı

  • 07.45 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
  • 11.00 Çağla ile Yeni Bir Gün
  • 13.00 Memet Özer ile Mutfakta
  • 14.00 Temizlik Benim İşim
  • 16.00 Zuhal Topal’la Sofrada (Özel Bölüm)
  • 19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
  • 20.30 Zuhal Topal’la Sofrada YENİ Bölüm
  • 23.30 İlk Buluşma

Zuhal Topal’la sofrada 10 Nisan Yeni Bölüm Fragmanı

10 Nisan Cuma günü normal saatinde ekran gelmeyen yemek yarışma programı saat 20:20 de yeni bölümü ile karşımızda olacak olan bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu