Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nerede Çekiliyor?

Fox TV’nin sevilen yarışma programı Covid-19 tedbirleri gereği artık tek bir evden çekimlerini yapacak. Bir çok kişi de Ünlü sunucumuz Zuhal Topal ile tanışmak istiyor. Bunun için Zuhal Topal’la Sofrada nerede çekiliyor diye sorduklarını gözlemledik.

Bu yazımızda Zuhal Topal Programı hangi ilde çekildiğini ve nasıl gidileceğini vermek istiyorum. Öncesinde ise bazı değişiklikler oldu kısaca ondan bahsedelim

Tüm dünyada çok hızlı yayılan Covid-19 virüsüne karşı bir çok önemler ülkemizde de alınmaya devam ediyor. Bir çok dizi çekimlerine ara verdi. Yarışma programları ise daha fazla önem alarak kısmım olarka çekimlerine devam ettiler.

Çekimlerine devam eden yarışma programlarında birisi olan Zuhal Topal’la programında ise bir dizi önlemler alındı. sunucumuz artık tek bir evde gelen misafirleri karşılayacak. Artık misafir değil, ev sahibi oldu.

Tabi programın sıkı hayranlarında tek bir evden çekim yapıldığını duyunca Zuhal Topal’la Sofrada programı nerede çekiliyor? Hangi ilde? Nasıl giderim gibi birbirlerine sorduklarını gördüm.

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Nerede Çekiliyor

Şu an evi olmayan ve İstanbul da yarışacak olan yarışmacılar için tutulan evde çekim olmayacağını en baştan belirtelim. Zira daha önce sunucumuz bu konuda açıklama yapmıştı. İl dışından gelenler için hazır da ev bulundurduklarını, istemeleri halinde o evler de yarıştırdıklarını söylemişti.

Zuhal Topal'la Sofrada Programı Nerede Çekiliyor yazı görseli

Bu hafta sabit bir evde çekim olacağı için daha önce ayarladıkları evde çekim yapılmayacak. Zira program da daha önce evi olmayanların çekim yaptığı ev apartman dairesiydi. Bu hafta korona tedbirlerinde yapacakları ev müstakil bir. Daha doğrusu bir villa.

Zuhal Topalla Çekimleri Çekimler Özel Bir Villada 

Zuhal Topalla programı İstanbul da sunucumuzun evine çok yakın bir yerde kiralanan özel bir villada yapılacak. Buradan açık adresi paylaşmayacağım. Sadece konum olarka İstanbul da sunucumuzun evine yakın bir yerde yapılacağını söyleyebilirim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu