Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Çendeoğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Çendeoğlu 15 Ekim Perşembe günü bu haftanın dördüncü yarışmacısı olan Filiz Çendeoğlu‘nun kayın validesi Neşe Çendeoğlu kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sorularının cevaplarını sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Hanife Topal (Çok Gülen Kaynana) kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız. 

Neşe Çendeoğlu; 15 Ekim 2020 Perşembe günü gelini Filiz Çendeoğlu ile birlikte yarışan kaynanadır. Aslen Giresunlu olan kaynana halen kendi yerinde aşçılık yapmaktadır.Neşe Çendeoğlu - Filiz'in kaynanası Zuhal Topal yarışmacısı

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ekim Perşembe Puanlaması için tıklayınız. 

Bu haftanın dördüncü yarışmacısı Filiz’in kayınvalidesi olan Neşe Çendeoğlu’nun bilgileri…

Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Çendeoğlu Kim 

Zuhal Topal'la sofrada Neşe Çendeoğlu

  • Aslen Giresun Tirebolulu
  • Kendisi sertifikalı aşçı
  • Gelini ile birlikte restoran işletiyor
  • Gelinine çok güveniyor
  • mm.

15 Ekim 2020 tarihinde yarışan Neşe Çendeoğlu (kaynana) aslen Giresunlu olduğunu ve Tirebolu da yaşadığını açıkladı. Kendi restorandı olduğunu yıllarca özel sektörde çalıştığını ama şimdi kendi restoranında aşçı olduğunu açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Çendeoğlu’nun Verdiği Puanlar

Aslen Giresunlu olan Neşe Çendeoğlu aşçı olarka ilk gün değerlendirip yarışan geline çok düşük puan verdi. İkinci günde düşük puanlarını kullanınca Zuhal Topal’ın dikkatini çekti. Neşe hanım Çarşamba günü yarışan gelinin neredeyse eksiksiz masasına ve menüsüne 8 puan verdi. Perşembe günü kendi gelini ile birlikte yarıştıktan sonra Cuma günü yeniden puan vermeye kaldığı yerden devam edecek.

Neşe Çendeoğlu’nun Verdiği Puanlar

Özge (Pazartesi) 4
Aytül (Salı) 3
Türkan (Çarşamba) 8
Mavi (Cuma) 5
Toplam: 20

15 Ekim Perşembe günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Neşe Çendeoğlu bu hafta kendisini tanıtırken sertifikalı aşçı olduğunu söylemesi ile dikkatleri bir anda üzerine toplasa da gelinine seçtiği uğraştırıcı menüsü maalesef gelinin yaktı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu