Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nesrin Ağbaba Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Nesrin Ağbaba 30 Mart Pazartesi günü 371. bölümünde yarışan Nesrin Ağbaba kim? Kaynana Saliha’nın gelini olan Nesrin aslen nereli? Kaç yıllık evli? Yarıştığı gün kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Sultan Kösedağ kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Nesrin Ağbaba; 30 Mart 2020 Pazartesi günü korona virüsünü gölgesinde haftanın ilk bölümünde yarışan yarışmacı olarka karşımıza çıktı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Nesrin Ağbaba menüsünü görümcesi ayarladığını ve dünya mutfağına çok ilgili olduğunu söyledi. Oldukça iddialı olan Nesrin ve görümcesi Nurcan el ele verip yarışı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. 

=> 30 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Nesrin Ağbaba hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Saliha hanım hakkındaki bilgileri ise bir başka yazımızda vereceğiz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 30 Mart yarışmacısı Nesrin Ağbaba kim olduğunu
 2. Nesrin Ağbaba’nın resimlerini
 3. Yarışmacı Nesrin’in 30 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

sırası ile vereceğiz. Haydi hazırsanız sırası ile konumuzu anlatmaya geçelim.

Nesrin Ağbaba Kim 

Nesrin Ağbaba - Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı

 • 14 Yıllık evli
 • 4 çocuk annesi
 • 10 yıl boyunca kaynanası ile yaşadı
 • 4 yıldır İstanbul da yaşıyor
 • Aslen Ağrılı
 • Kars Gelini oldu
 • Eşini görmeden evlenmeye karar verdi

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nesrin Ağbaba, daha önce hiç denemeyen menüleri ile kaynanaları etkilemek için elinden geleni yaptı.

Nesrin yarışmaca birinci olması halinde 4 çocuğunun eğitim masrafına harcayacağını, özellikle 6 yaşında olan ve öğrenme geriliği olan çocuğunun eğitimin de harcayacağını açıkladı.

Zuhal Topal Nesrin Ağbaba - (30.03.2020)

Nesrin Ağbaba eşi ile tanışma ve evlenme hikayesini kısaca anlatalım. Kendisini istemeye kaynanası ile kayın babası istemeye geldiğini ve eşini hiç görmeden evlenmeye karar verdiğini açıkladı.

Eşimi Hiç Görmeden evlenmeye karar verdimNesrin Ağbaba

Bizlere bu olay her ne kadar garip gelse de eskiden toplumda evlilik böyle olduğunu, büyükler evleneceğin kişiyi seçtiği bir dönemden geçtik. Halen bu kültürü yaşatan yerlerin olduğunu görüyoruz.

Nesrin Ağbaba’nın Resimleri

14 yıldır evli olan ve 4 çocuk annesi olan Nesrin’in kayın validesi ile birlikte yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada programında kayıtlara giren bir kaç resmi hemen alt kısımda verdik.

Nesrin Ağbaba Kaç Puan Aldı

30 Mart 2020 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta yani 30 Mart-3 Nisan haftasında korona virüsünün gölgesinde yarışacak. Haftanın ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Nesrin kaç puan aldığı hemen alt kısım da açıklanmıştır.

Şaduman Meryem Fatma Zeynep Zuhal Topal
7 6 5 5 9

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Nesrin Ağbaba’nın Videosu

30 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 371. bölümünde yarışan Nesrin Ağbaba’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu