Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nezahat Erdoğan Kimdir?

Germaine İkizler'in Kaynanası Nezahat Erdoğan'ın Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Nezahat Erdoğan 24 Mart Çarşamba günü Güney Afrikalı gelini Germaine İkizler ile birlikte yarışan kaynana Nezahat Erdoğan kimdir? Aslen Nereli? Nerede Yaşıyor? Nezahat Erdoğan rakip gelinlere kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Nezahat Erdoğan; Muğla ili Fetiye ilçesinde yaşayan ve 30 yıl önce boşanan 4 çocuk annesi Nezahat hayat dolu biridir. Güney Afrikalı gelini istemeyen Afrika’ya gittiğini, orada yerli kabilelerle dans ettiğini açıkladı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Öznur Nebioğlu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinin el lezzetine çok güvenen kaynana Nezahat 30 yıl önce boşandığını, bir daha da evlenmeyi düşünmediğin, adeta hayatını yaşadığını açıkladı.

=> 22-26 Mart  Zuhal Topal’la Sofrada Yarışanlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Nezahat Erdoğan Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Nezahat Erdoğan

  • 30 yıl önce boşandı
  • Bir daha evlenmedi
  • Fetiye’de yaşıyor
  • 4 çocuk annesi
  • İki oğlu var
  • İki kızı var
  • Gezmeyi çok seviyor
  • Neşeli bir yapısı var
  • Haksızlığa asla gelemiyor
  • Çok dikkatli biri

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları için tıklayınız.

22-26 Mart haftasın da en dikkat çeken kaynanalardna biri olan Nezahat Muğla ili Fethiye ilçesinde yaşıyor. Yabancı gelini Germaine ile ilk zamanlar anlaşmada çok zorlandığını, Germaine Türkçe öğrendikten sonra çok daha iyi anlaştıklarını dile getirdi.

Nezahat Erdoğan (24 Mart 2021 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal’la Sofrada Nezahat Erdoğan’ın Verdiği Puanlar

22 Mart Pazartesi günü başlayan ve 26 Mart 2021 Tarihinde son bulacak olan yarışma programında Afrikalı gelinin kaynanası Nezahat Erdoğan İlk iki günün sonunda verdiği puanlardan sonra kendi gelini ile birlikte Çarşamba günü yarışacak. Sonrasında Perşembe ve Cuma günü yine rakip gelinlere puan vermeye devam edecek. İşte Nezahat Erdoğan’ın bu hafta verdiği ve vereceği puanların tamamı alt kısımda tabloda verilmiştir.

Nezahat Erdoğan’ın Verdiği Puanlar

Nuriye (Pazartesi) 4
Medine (Salı) 6
Ezgi (Perşembe) 5
Çisem (Cuma) 3
Toplam: 18

24 Mart Çarşamba günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Nezahat Erdoğan gelini Germaine’yi istemeye gittiğini de yerel kabile ile karşılaştığını ve onlarla dans ettiği o anları gösterdiği video sırasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu