Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nida Aydemir Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Nida Aydemir 6 Mart Cuma günü 355. bölümünde yarışan Nida Aydemir kim? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Nida Aydemir; 6 Mart 2020 Cuma günü bu final bölümü olan 355. bölümde yarışmacı gelin olarak Ayşe hanımın gelini olarak karşımıza çıktı.

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için lütfen tıklayınız.

Bildiğiniz üzere Ayşe hanım haftanın dördüncü günü yarışan Seda ile tartışmış, Seda’nın söylediklerinden dolayı sinirlerine hakim olamayıp ağlamıştı.Nida Aydemir kayın validesi Ayşe Aydemir

6 Mart 2020 günü haftanın son yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nida Aydemir, yarışmaya katılmayı kendisi istediğini ve bu konuda kayın validesini ikna ettiğini açıkladı. Kaynanası Ayşe Aydemir ise 15.000 TL’yi Adana’ya götürecekleri konusunda tıpkı gelini gibi iddialı sözler sarf ettiler.

Zuhal Topalla Sofrada Nida Aydemir ile eşinin kısa tanışma hikayesinden bahsetmek istiyorum. Nida, Ayşe hanımın oğlunu düğünlerde gördüğünü ve zamanla konuşma başladıklarını ama 1 yıl boyunca hem kaynanasına hem de eşine naz yaptığını açıkladı.

Yaşı ufak olduğu için ailesi hemen evlendirmek niyetinde olmadığını söyleyen nida 19 yaşında evlendiğini 20 yaşında anne olduğunu açıkladı.

Bu yazımızda sadece yarışmacı gelin Nida Aydemir sizlere tanıtacağız. Kaynanası Ayşe Aydemir hakkında hakkında bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Nida Aydemir Kim 

Nida Aydemir - (6.03.2020)

  • Aslen Adanalı
  • 5 yıllık evli
  • Şu an 25 yaşında
  • 1995 yılında Adana’da dünyaya geldi
  • 4 yaşında bir kızı var
  • Bir çocuk annesi
  • Adana’da yaşıyor
  • Kıskanç bir yapısı var

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nida Aydemir, şu an 25 yaşında ve programa 5 yıllık evli iken karşımıza çıktı.

Bu haftanın 2 Mart 20202 ile 6 Mart Cuma haftasında son yarışmacı olarak karşımıza çıkan Nida kaynanasını herkesten çok kıskandığını bu konuda kayın validesi de rahatsız olsa da zaman zaman da hoşuna gittiğini açıkladı.

Nida Aydemir’in Resimleri

Adana’dan yarışmaya gelen Nida Aydemir, 6 Mart Cuma günü yani hafta finalinde yarıştığı bölümden bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Nida Aydemir Kaç Puan Aldı

Bu hafta final günü yani 6 Mart Cuma günü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nida Aydemir kaç puan aldığını ve Nida’ya Zuhal Topal kaç puan verdiğini heme alt kısımda bulunan tabloda verilmiştir.

Zekiye Nezaket Halide Aysun Zuhal Topal
6 7 6 5 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Nida Aydemir’in Videosu

6 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 355. bölümünde yarışan Nida Aydemir’in yarıştığı bölümün fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu