Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nilay Gülcan Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Nisan Pazartesi Yarışmacısı Nilay Gülcan Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Nilay Gülcan daha önce 26 Nisan Pazartesi günü 591. bölümünde yarışan Nilay Gülcan kimdir? Nilay Gülcan kaç yaşında? Aslen Nereli? Yarıştığı gün kaç puan aldı? Kaynanalar’dan kaç puan aldı? Şu an nerede yaşıyor? İşte bu soruların cevapları ve daha fazlası haberimizin devamında sizleri bekliyor..

Nilay Gülcan; 1994 yılında Osmaniye ilinde dünyaya gelmiştir. 8 ay önce Mustafa Gülcan ile dünya evine giren Nilay şu an 26 yaşındadır. İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Hülya Kahriman hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Nilay Gülcan (26 Nisan Pazartesi Yarışmacı Gelin)
Nilay Gülcan

Bu yazımızda sadece Nilay Gülcan hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Atiye Gülcan hanım hakkında detaylı bilgileri bu günün puanlarını yazdığımız konumuzun içinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Tuğba Tuğçe Sağ hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 26 Nisan yarışmacısı Nilay Gülcan kim olduğunu
 2. Nilay Gülcan’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Cemile’nin 26 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Nilay Gülcan Kimdir 

Zuhal Topal'la Sofrada Nilay Gülcan
Zuhal Topal’la Sofrada Nilay Gülcan Resmi
 • 27 yaşında
 • 8 aylık evli
 • Mesleği öğretmen
 • Yemek yapmaya yeni başladı
 • Kendisine çok güveniyor
 • 2020 yılında evlendi
 • İstanbul da yaşıyor
 • Oldukça kıskanç biri

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Nisan Pazartesi yarışmacısı olarak Fox TV ekranlarında yarışan gelin oldu. Haftanın ilk gün yarışmacısı olması nedeniyle oldukça heyecanlı olan Nilay programa kaynanasının isteği üzerine katıldığını açıkladı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 26 Nisan Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Nilay Gülcan eşi ile tanışma hikayesine kısaca bahsetmek gerekirse; Nilay görümcesi ile yakın arkadaş olduğunu, eşi Mustafa ile görümcesi sayesi ile tanıştığını, 4 ay sonra nişan bir yıl sonrada evlendiklerini, şu an 8 aylık evli olduklarını açıkladı.

15.000 TL’yi alacağız! Büyük Ödül bizim olacak!

Nilay Gülcan

26 Nisan Pazartesi günü yarışan aslen Osmaniyeli olan menüsünde daha önce denememiş yemeklerle kaynanaları etkileyeceğine inanan Nilay’ın menüsüne gelecek olan puanlar alt kısımda sizleri beklerken, Pazartesi yarışmacısı Nilay’ın resimleri ve yarıştığı güne ait video da alt kısımda sizleri bekliyor.

Nilay Gülcan’ın Resimleri

26 nisan ile 30 Nisan 2021 tarihileri arasında yarışan gelinlerden biri olan Nilay Gülcan’ın yarıştığı gün kameralara takılan resmileri alt kısımda verilmiştir.

Nilay Gülcan Kaç Puan Aldı

Bu hafta ilk bölümde yarışan ve oldukça iddialı konuşan aslen Osmaniyeli olan Nilay Gülcan’ın menüsüne hem kaynanaları hem de sunucu Zuhal Topal’ın verdiği puanlar alt kısımda  ki tabloda verilmiştir.

26 Nisan 2021 Pazartesi günü yarışan Nilay Gülcan kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Herdem Sağ  5
Ayşe Ansa Özdemir  6
Cemile Akın  5
Fatma Şantürk  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   27

**26 Nisan 2021 Pazartesi**

Zuhal Topal’la Sofrada Nilay Gülcan’ın Videosu

26 Nisan 2021 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 591. bölümde yarışmacı olan ve yukarıda Zuhal Topal’la Sofrada Nilay Gülcan’ın bilgilerini verdiğimiz yarışmacının yarıştığı güne ait videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu