Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nur Eda Tısık Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Nur Eda Tısık 10 Mart Salı günü 357. bölümünde yarışan Nur Eda Tısık kim? Aslen Nereli? Elife’nin müstakbel gelini olan Nur Eda Kaç yaşında? Kaç yıllık nişanlı? Detaylar haberimizin devamında..

=> Zuhal Topal’la Sofrada Duygu Suçek kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Nur Eda Tısık; 10 Mart 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 357. bölümde yarışmacı gelin olarak Elife Çelikel’in müstakbel gelin adayı olarak karşımıza çıktı.

=> 10 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucu için tıklayınız.

İlk dakikadan son ana kadar duygu dolu bir bölüm izlememize sebep olan Nur Eda ve kaynanası Elife hanım, maddi sıkıntılar arsasında yuva kurmaya çalıştıkları için hayattaki tüm planları yarışmadaki 15.000 TL’yi almaya yönelik olduğunu görünce, bizler de ekran başında üzüldük.Zuhal Topal'la Sofrada Nur Eda'nın kaynanası

Zuhal Topalla Sofrada Nur Eda Tısık bu yarışmada belkide en çok kazanması gereken yarışmacı olsa da menüsü maalesef haftanın birincisi olmaya yetecek düzeyde olmadığını söyleyebilirim.

25 yaşında ve iş kadını olması nedeni ile sunucumuz tarafından tam not alan Eda hakkındaki bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Nur Eda Tısık Kim 

Nur Eda Tısık - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 6 aylık nişanlı
  • 25 yaşında
  • Aslen Eskişehirli
  • Düzce’de yaşıyor
  • Uyumayı çok seviyor
  • Nişanlısını 2 yıldır tanıyor
  • 2 Ağustos tarihinde evlenecek

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nur Eda Tısık, şu an 25 yaşında ve evli değil, nişanlı olması nedeni ile kaynanası Elife hanım tarafından yemeklerini tam olarak bilmediğini düşünüyoruz.

Nur Eda eşi ile düğün tarihini belirledikten sonra kız istemeye gittiğini duyan sunucumuz oldukça şaşkınlık yaşadı.

2 Ağustos tarihinde evlenecek olan Nur Eda, bu zaman zarfında maddi açıdan kendilerini büyük bir yükten kurtaracak olan 15.000 TL’yi almayı istediğini dile getirdi.

Nur Eda’nın yarışmaya katılmasını müstakbel kayın validesi istediğini, hatta ısrar ettiğini açıkladı. Nur ise kendisini seçmeyeceklerini düşünse de kısa zaman sonra yarışmacı olarak kabul edilmesi nedeni ile çok mutlu olduğunu söyledi. .

Menüme ve yemeklerime çok güveniyorum.Nur Eda Tısık

Nur bugün sıradan bir yarışma olarak değil, düğün öncesi ev eşyasını almak için kullanacağı için büyük baskıda olacak.

Bu haftanın 10 Mart 2020 ile 10 Mart Salı haftasında ikinci yarışmacı olarak karşımıza çıkan Nur, programda birinci olması halinde düğün öncesi eşyalarını alacak.

Nur Eda Tısık’ın Resimleri

İzmit de yaşayan ve henüz evli değil, 6 aylık nişanlı olan Nur Eda Tısık’ın yarıştığı günden kalan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Nur Eda Tısık Kaç Puan Aldı

Bu haftanın yani 9 Mart-13 Mart haftasının ikinci bölümü olan 357. bölüm da yarışmacı gelin adayı olarak karşımıza çıkan, Nur Eda Tısık Zuhal Topal’la Sofrada programında yarıştığı gün, aldığı puanların tamamı hemen alt kısımda görebilirsiniz.

İrez Nurhan Miyesser Engin Zuhal Topal
3 6 4 4 5

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Nur Eda Tısık’ın Videosu

10 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 357. bölümünde yarışan Nur Eda Tısık’ın yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu