Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nursen Ubay Kimdir? [Zerrin’in Kaynanası]

Zerrin Ubay'ın Kaynanası Nursen Ubay Kimdir? İşte Cevabı...

Zuhal Topal’la Sofrada Nursen Ubay 11 Haziran Cuma günü yarışan Nursen Ubay‘ın kaynanası Nursen Ubay kimdir? 11 Haziran Zuhal Topal programında yarışan kaynana Nezahat daha önce hangi tarihte yarıştı? Kaynana Nursen Ubay nerede yaşıyor? Kaynana Nursen Ubay rakip gelinlere kaç puan verdi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Nursen Ubay; Aslen İstanbullu olan Nursen yakın zamana kadar profesyonel anlamda kuaförlük yapıyorken geçtiğimiz yıl emekli olsa dahalen özel müşterilerinin saçlarını yapmaya devam ediyor. İstanbul ilinde gelinine yakın bir yerde yaşıyor.

Güncelleme (11/06/2021) Nursen Ubay ve Gelini Zerrin Ubay 11 Haziran Cuma günü haftanın birincisi olup 15.000 TL’yi kazanmıştır.

=> 11 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Nursen Ubay Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Nursen Ubay - 2021
Nursen Ubay
  • Aslen İstanbullu
  • Acıyı sevmiyor
  • Kendini beğenen kişileri sevmiyor
  • Ahtapot sevmiyor
  • Kendisi Kuaför
  • İstanbul da yaşıyor

Bu haftanın son yarışmacısı olan Nursen Ubay bu hafta yediği mücverden sonra rahatsızlanıp hastaneye kaldırılması ve akabinde gıda zehirlenmesini olduğunu dile getirmesi nedeniyle bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir.

Nursen Ubay İstanbul ilkinde yaşıyor. pandemi öncesinde profesyonel anlamda kuaförlük yapsa da yakın zamanda emekli olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu