Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Nurten Kangal Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Nurten Kangal namı değer 36 beden Nurten olarka bilinen kaynana Nurten kim? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

GÜNCELLEME (31/03/2022) 14 Şubat 2022 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına gelini Hasret ile birlikte dahil olan Nurten Kangal, herkesin telefonla girmesi yasak olan yere telefonu ile girdiği için, gelini Hasret ile birlikte yarışmadan diskalifiye oldular.

26 Mart Perşembe günü 369. bölümünde yarışan Hasret’in kaynanası Nurten olarak karşımıza çıkan Nurten daha önce 1 Şubat Cuma günü yarışmış ve yarıştığı 115. bölümde söylemleri ile olay olmuştu.

=> 26 Mart Perşembe Zuhal Topal Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Nurten Kangal; 26 Mart 2020 Perşembe günü Fenomenler haftasın da en çok beklene yarışmacı kaynanalardan biri oldu. Zira fiziksel olarka en az 50 beden olması gereken Nurten 34 bedenim diyerek kendisini savunması ekran başındakileri çok ama çok şaşırtmıştı.

Nurten Kangal - (26.03.2020)

Zuhal Topal’la Sofrada 36 beden yarışmacı kaynana Nurten’i meşhur eden sözleri paylaşmak istiyorum.

=> 36 Bedenim ;)
=> Canlı Çiçek Oksijen yapıyor. Rahatsız oluyorum. Nurten Kangal

Sözleri ile kaynana Nurten fenomenler arasın da kendisini buldu. Sosyal medyada yapılan yorumlarda bu konu hakkında çok şeyler söylenildi.

Zuhal Topal’la kaynana Nurten Kangal 36 beden olduğunu hatta 26 Mart 2020 tarihinde ikinci defa yarıştığı bölümde 34 bedene düştüğünü söylemesi sosyal medyada; yok artık dedirtti. 

Bu yazımızda sadece Nurten Kangal hakkında bilgi vereceğiz. gelini Hasret Vural hakkında bilgi almak isteyen yazının en al kısmındaki benzer konulardan bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 26 Mart yarışmacısı Nurten Kangal kim olduğunu
 2. 36 beden Nurten Kangal’ın resimlerini
 3. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile tek tek vereceğiz. Hazırsanız başlayalım. 

Nurten Kangal Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Nurten Kangal - 23-27 Mart Yarışmacı Kaynana

 • Giresunlu
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Bekar
 • İki oğlu var
 • 19 yıl oldu eşinden ayrılalı
 • Otoriter birisi
 • 55 kg
 • 36 beden

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart Perşembe yarışmacısı Hasret’in kayın validesi olarka karşımıza çıkan hatta fenomenlerin arasına dahil olmasında kendisinin etkisi olduğunu söyleyebilirim.

Bir çok kişinin merak ettiği olay kaynana Nurten gerçekten 36 beden mi? Hatta son bölümde 34 bedene düştüğünü söylemesi doğru mu? Gelin bu soruya gelini Hasret cevap versin

Kaynanam aslında 36 beden değil. Evet spor yapıyor kendisine bakıyor. Orada ironi yapmak için 36 beden dediğini ama gerçekte 46 bedendir kaynanamNurten Kangal’ın Gelini

Yukarıdaki sözleri Hasret, aslında kaynanası yarışma heyecanı ile ironi yapmak istediğini ama olayın büyüdüğünü söyledi.

İlk defa yarıştığında Nurten kaynana kendi evladı olmadığını ama mahkeme yolu ile evlat edindiğini kendisi ile beraber yaşadığını kendi evlatlarında asla ayırt etmediğini açıklamıştı. Bu düşünceli davranışından dolayı kendisini buradan tebrik edelim.

Nurten Kangal’ın Resimleri

26 Mart 2020 tarihinde ikinci defa programda yarışmacı kaynana olan 36 beden Nurten’in yarıştığı bölümden bir kaç fotoğrafını eklemek istiyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Nurten Kangal’ın Videosu

26 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının best of haftasına katılan 36 beden Nurten’in yarıştığı bölüm videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu