Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Özge Şaktanlı Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Özge Şaktanlı 28 Şubat Cuma günü 350. bölümünde yarışan Özge Şaktanlı kim? Kaç yaşında? Aslen nereli? soruların cevapları yazımızdan satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Didem Katar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Özge Şaktanlı; 28 Şubat 2020 Cuma günü bu haftanın final bölümünde (350) yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Yarışmacı ve alacağı puanlar hakkında tüm bilgileri bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.Özge Şaktanlı - (Zuhal Topal 28 Şubat Yarışmacısı)

Bu yarışma için Eskişehir’den Kuzenin evine gelen başarılı yarışmacı Özge hakkında merak edilen soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Bu arda Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece yarışmacı gelin hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Bu sebeple Özge’nin kaynanası Döndü Şaktanlı hakkında bilgileri bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Özge Şaktanlı Kim 

Zuhal Topal bugünkü yarışmacı Özge Şaktanlı

  • 6 yıllık evli
  • 27 yaşında
  • iki kız evladı var
  • Kızlarının ismi Ela ve Doğa
  • Eşi ile tanışması ortak arkadaş vasıtası
  • Kıskanç bir yapısı var
  • Aslen Eskişehirli
  • Eskişehir de ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Şubat Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Özge Şaktanlı aslen Eskişehirli. Eskişehir’in merkez ilçesinde ikamet eden Özge’nin eşi ile tanışma hikayesine ise kısaca değinmek istiyoruz.

Zamanında Özge çalıştığı iş yerinde eşi Süleyman’ın ortak arkadaşı nedeni ile çok sık uğradığını ve zamanla tanıştıklarını sonrasında evlenmeye karar verdiklerini dile getirdi. Eşinin evlendikten sonra Sevcan Orhan hayranı olduğunu dile getiren Özge, eşini Sevcan hanımdan çok ama çok kıskanıyor.

Şu an 27 yaşında olan başarılı yarışmacı Özge Şaktanlı iki kız evladı olduğunu ve onlarının isimleri ise Ela ile Doğa olduğunu bizzat kendisi açıkladı.

1993 Eskişehir doğumlu olan Özge şu an 6 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı. Süleyman bey de eşinin yemekleri konusunda ona çok güvendiğini açıkladı. .

Zuhal Topal 28 Şubat yarışmacısı Özge Şaktanlı’nın hem aldığı puanları hem resimler hem de videosu yazının devamında sizleri bekliyor.

Özge Şaktanlı’nın Resimleri

Bugün Zühal Topal’la Sofrada yarışmacısı olan yani 28 Şubat 2020 Cuma günü hafta finalinde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Özge Şaktanlı’nın yarıştığı bölümden kalan bir kaç resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özge Şaktanlı Kaç Puan Aldı

Bu haftanın son yarışmacısı olan Özge, kendisinden önce yarışan Necla’nın aldığı 29 puanı geçmek ve günün sonunda 15.000 TL’yi almak için ter dökecek. Bu anları kaçıranlar ve Özge Şaktanlı kaç puan aldı diye merak edenler için hemen alt kısımda hem kaynanalardan aldığı hem de sunucumuz olan Zuhal Topla’ladan aldığı puanlar ekliyorum.

EmineSevgiKezbanBirgülZuhal Topal
XXXXX

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Özge Şaktanlı’nın Videosu

28 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 350. bölümünde yarışan Özge Şaktanlı’nın yarıştığı bölüm fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu