Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Özge Söylemez Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Özge Söylemez 15 Nisan Çarşamba günü 383. bölümünde yarışan Özge Söylemez kim? Eşi ile boşanan ve şu an yeniden nişanlanan Esme’nin Gelini Özge Söylemez aslen nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Diba Bulut Deli hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Özge Söylemez; 15 Nisan 2020 Çarşamba günü, Fox TV ekranlarında aşçı kaynananın gelini daha doğrusu müstakbel gelini olarka karşımıza çıkan Özge, bu hafta üçüncü yarışmacı oldu.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Özge Söylemez eşinin aksine aslen Urfalı olduğu için menüsünde çok özel baharatlarla yemeklerin yer alacağının altını çizdi. 

=> 15 Nisan Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? sorusunun görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Özge Söylemez

Bu yazımızda sadece Özge Söylemez hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası aşçı Esme hanım hakkında detaylı bilgi günün puanlar konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 15 Nisan yarışmacısı Özge Söylemez kim olduğunu
 2. Özge Söylemez’in resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 15 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden tek tek vermeye başlayalım. 

Özge Söylemez Kim 

Özge Söylemez - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

 • Aslen Urfalı
 • 25 yaşında
 • 18 yaşında evlendi
 • Lisans Mezunu
 • 7 Yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • 2019 Aralık ayınca boşandı
 • Şu an eşi ile nişanlı

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Özge Söylemez, aslen Urfalı olduğunu ama İstanbul’da ikamet ettiğini açıkladı.

7 yıllık evli olan Özge Söylemez, 6 yıllık evli iken Aralık 2019 da mola verdiğini ve eşinden boşandığını açıklayınca sunucumuz ufak çaplı bir şok geçirdi.

Eşi ile yeniden bir araya gelen Özge, şu an nişanlı olduğunu ve eşi ile yakında yeniden evleneceğini açıkladı. Sunucumuz da Özge’ye buradan eşine ne söylemek istersin dediğinde Özge aynen şunları söyledi.

Tayfun bak hala evli değiliz!Özge Söylemez

Tabi Özge bu sözleri ile aradaki problemi çözdüğü için eşine şaka amaçlı bu sözleri söylediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Özge Söylemez’in Resimleri

7 yıllık evli olan ve aşçı olan Esme hanımın gelini olan Özge Söylemez’in yarıştığı günden kalan bir kaç resmini hemen alt kısımda paylaştık.

Özge Söylemez Kaç Puan Aldı

Bu hafta oldukça çekişmeli puanlamalara sahne oldu. Halen de olmaya devam ediyor. 13 Nisan ile 17 Nisan haftasında üçüncü yarışmacı olarka 15 Nisan Çarşamba günü yarışan Özge Söylemez kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verilmiştir.

Muazzez Hamide Nejla Gül Sinem Zuhal Topal
4 4 4 6 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Özge Söylemez’in Videosu

15 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 383. bölüm olan bu haftanın üçüncü bölümünde yarışacak olan Özge Söylemez’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu