Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Ersoy Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Nisan Yarışmacısı Özlem Ersoy Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Ersoy 15 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Özlem Ersoy Kimdir? Özlem Ersoy aslen nereli? Kaç çocuğu var? Şu an nerede yaşıyor? Özlem’in memleketi neresi? Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Ersoy kaç puan aldı? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

Özlem Ersoy; 1981 yılında Erzurum ilinde dünyaya gelmiştir.2000 yılında evlenen Özlem iki çocuk annesidir. Bursa ilinde yaşayan Özlem ev hanımıdır. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Altaylıgil hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

15 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal programında yarışan Özlem bu hafta yarışan gelinler arasında en kıdemli gelin olarak dikkatleri üzerine çekti. Kendisine ve yemeklerine güvendiği için programa baş vuran Özlem yemeklerini kendisi belirlediğini açıkladı.

=> 16 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve puanlaması için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Ersoy

Zuhal Topal'la Sofrada Özlem Ersoy

  • 40 yaşında
  • 21 yıllık evli
  • 2 çocuk annesi
  • üç görümcesi var
  • Bursa da yaşıyor
  • Alış veriş hastası
  • Mutfak aşığı
  • Lezzet meraklısı
  • Kendisine çok güveniyor

15 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la sofrada Özlem Ersoy yarışacak. Aslen Erzurumlu olan 40 yaşında iki çocuk annesi olan Özlem 200 yılında evlenmiştir. Şu an Bursa ilinde yaşayan Özlem alış verişi çok seviyor.

Özlem Ersoy (15 Nisan Perşembe Yarışmacı Gelin)

15 Nisan Perşembe günü yarışan yarışmacı gelin Özlem Ersoy yöresel yemeklere çok hakim olduğunu, gerek Bursa iline has yemeklere gerekse kendi memleketli olan Erzurum yöresine ait yemekleri çok iyi bildiğini, menüsünü belirlerken bu konuyu avantaja çevirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Ersoy Kaç Puan Aldı

12 ile 16 Nisna haftasında yarışan gelinlerden biri olan ve kaynanası Nadime ile birlikte 15 Nisan 2021 tarihinde yarışan Özlem Ersoy’un yarıştığı gün hem kaynanalardan hem de sunucu Zuhal topal’ladan aldığı puanları tamamı verilmiştir.

İşte Özlem Ersoy’un Zuhal Topal’la sofrada programından yarıştığı gün yani  15 Nisan 2021 tarihinde aldığı puanların tamamı tablo içinde verilmiştir.

Özlem Ersoy’un Puanları

Hacer Çanak  3
Sevim Alkan  5
Leman Biçer  7
Saniye Mutçalı  7
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   31

**15 Nisan 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Özlem Ersoy’un Videosu

15 Nisan 2021 tarihinde kaynanası Nadime Ersoy ile birlikte yarışan aslen Erzurumlu ancak Bursa ilinde yaşayan Özlem Ersoy’un yarıştığı 584 bölüm videos alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu