Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Hacıoğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Özlem Hacıoğlu 4 Mart Çarşamba günü 353. bölümünde yarışan Özlem Hacıoğlu kim? Aslen Nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topla’la Sofrada Seda Nur Karataş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Özlem Hacıoğlu; 4 Mart 2020 Çarşamba günü bu haftanın üçüncü bölümü olan 353. bölümde yarışmacı gelin olarak kendisini tanıdık. Halide Hacıoğlu’nun gelini olan Özlem Hacıoğlu, yemek yapmayı ve kendi elinin lezzetini kanıtlamak için programa katıldığını açıkladı.

=> 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Özlem de tıpkı kaynanası gibi Yugoslav göçmenidir. Ancak İstanbul da doğup büyüdüğünü açıkladı. Zira gelecek yorumlarında önünün kapatmış oldu. “Nasıl böyle güzel Türkçe konuşuyor” gibi yorumları da engellemiş oldu.

Bu yazımızda sadece yarışmacı gelin Özlem’i sizlere tanıtacağız. Kaynanası hakkında detaylı bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Özlem Hacıoğlu Kim 

Özlem Hacıoğlu

  • Aslen Yugoslav göçmeni
  • İstanbul da dünyaya gelmiş
  • 8 yıllık evli
  • Eşi ile mahallede tanışmış
  • 4 görümcesi var
  • 32 yaşında
  • 1988 İstanbul doğumlu

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Özlem Hacıoğlu, yarışmaya başlamadan menüsünü açıkladığında sunucumuzdan tam puan aldı diyebilirim. Daha önce yapılmamış menüsü ile özel sosların yurt dışında getirmesi ile sunucumuzu etkilemeyi başardı.

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı Özlem Hacıoğlu; eşi ile tanışma hikayesini çok ilginç olmasa da kısaca açıklamak isterim. Eşi ile 14 yıldır tanıdığını, aynı mahallede oturması ve aynı okula gitmesi nedeni ile birbirlerini tanıdıklarını, evlenmek için 6 yıl beklediklerini açıkladı.Zuhal Topal 4 Mart Yarışmacısı Özlem Hacıoğlu

Zuhal Topal yarışmacısı Özlem Hacıoğlu aslen Yugoslav göçmeni olsa da doğma büyüme İstanbullu olduğunu ama anne ve babası Yugoslav göçmeni olduğunu açıkladı. Zaten kaynanası da kendisini tanıtırken Yugoslav göçmeni olduğunu açıklamıştı.

Zuhal Topal 4 Mart Çarşamba yarışmacısı Özlem Hacıoğlu’nun aldığı puanları hem resimleri hem de videosu yazının devamında sizler için ekledik.

Özlem Hacıoğlu’nun Resimleri

Menüsü ile oldukça iddialı bir yarışmacı olan Özlem Hacıoğlu, Fox TV’nin sevilen yarışma programında 4 Mart Çarşamba günü kaynanası Halide Hacıoğlu ile birlikte yarıştığı bölümden kalan resimleri galeri olarak paylaşıyoruz.

Özlem Hacıoğlu’nun yarıştığı gün kaç puan aldığını ve o güne ait video hemen alt kısımda detaylı olarak verilmiştir. Şimdi sizleri bugün Zühal Topal’la Sofrada yarışmacısı Özlem Hacıoğlu’nun resimleri ile baş başa bırakıyorum.

Özlem Hacıoğlu Kaç Puan Aldı

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan yani 2 Mart 2020 ile 6 Mart 2020 haftasında yarışmacı gelin olarak 4 Mart Çarşamba günü yarışan Özlem Hacıoğlu’nun hem sunucumuzdan hem de kaynanalardan kaç puan aldığını hemen alt kısımda bulunan tabloda verilmiştir.

Zekiye Nezaket Aysun Ayşe Zuhal Topal
5 6 6 6 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Özlem Hacıoğlu’nun Videosu

4 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 353. bölümünde yarışan Özlem Hacıoğlu’nun yarıştığı bölümün fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu