Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Öznur Yumak Kimdir?

15 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Öznur Yumak Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Öznur Yumak 15 Mayıs Cuma günü Fox TV ekranlarında yarışan yarışmacı olarka karşımıza çıktı. Bu yazımızda 15 Mayıs Zuhal Topla yarışmacısı olan Öznur Yumak kim olduğunu, Gülseren’in 2 yıllık gelini olan Öznur Yumak kaç yaşında ve aslen nereli olduğunu ve eşi ile tanışma hikayesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Firdevs Özenli hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topla programının 405. bölümünde yarışan Öznur Yumak kaç puan aldı? Sorusunun cevabını aynı yazı içinde son kısımda tablo içinde bulabilirsiniz.Zuhal Topal'la Sofrada Öznur Yumak

Öznur Yumak; yarıştığı bölümde kaynanasının büyük korkusu olan yemekleri yetiştirememe konusunda bir an sıkıntı yaşayacak. Hatta Öznur yemekleri bırakıp yarışmadan çekilmek dahi isteyecek. Bakalım sonunu getirip, yemekleri yetiştirilecek mi? İzleyip göreceğiz. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma Büyük ödülü alan kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Kaynanalardan 20, sunucumuzdan ise 5 puan aldı. Bir kaynana inat uğruna 10 puan verdi. Ancak haftanın birincisi olmasına yetmedi.

=> 15 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Öznur Yumak Kim

Öznur Yumak - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 23 yaşında
  • Kaynanasına kendisini ispat etmek istiyor
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • İki yıllık evli
  • Bir çocuk annesi
  • Boşnak Gelini
  • Boşnak Lezzetlerine hakim

[/ Tie_list]

 

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma günü Fox TV ekranlarında bu haftanın final bölümünde son yarışmacı olarak karşımıza çıktı. Güler yüzü ve kaynanasına kendisini ispat etme iddiası ile dikkatlerimizi çekmeyi başardı.

Boşnak gelini olduğu için eşine de Boşnak yemekleri yapabilmek adına Boşnak lezzetlerine çok hakim olduğunu açıkladı. Kayın validesi her ne kadar kendisine yemek yapma konusunda güvenmese de yarışmada hem kaynanası hem de kendisine bunu kanıtlayacağını dile getirdi. Bu sırada kaynanası Gülseren hanım da aynen şu ifadeyi kullandı.

Zuhal Topal - Öznur Yumak - 15 Mayıs 2020

“Büyük ödülü alırsan benden sana kocaman bir aferin” Gülseren Yumak (kaynana)

Bu hafta yarışmacılar arasında her biri iddialı olsa da maalesef büyük ödül bir kişiye gidecek. Büyük ödülü almak isteyen Öznur da Boşnak mutfağının hem en zor hem de en lezzetli olanlarında seçmiş. Oldukça risk aldığı puanlamasında gözler Öznur’un yemeklerinde olacak.

Öznur Yumak henüz 2 yıllık evli olduğunu ve bir çocuk annesi olduğunu verdiği röportaj da dile getirdi. Öznur ile Eşinin nasıl tanıştığını ve neler yaşandığındı birazdan buraya ekleyeceğiz. Şimdi Öznur’un yarışmadan altığı puanları aynen aktarıyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada Öznur Yumak’ın Puanları

15 Mayıs 2020 tarihinde kayın validesi Gülseren hanımla birlikte katıldıkları Zuhal Topal’la sofrada programının 15 Mayıs 2020 tarihinde kayın valideler den ve sunucumuzdan altığı puanlar hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Henüz Puanlar Verilmedi
Henüz Puanlar Verilmedi
Henüz Puanlar Verilmedi
Henüz Puanlar Verilmedi

Zuhal Topal’la Sofrada Öznur Yumak’ın Yarıştığı Bölüm

15 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Öznur Yumak’ın yarıştığı haftanın final bölümü olan 405. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu