Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Pınar Tarakçı Kimdir?

9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Pınar Tarakçı kim? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Kaç yıllık evli?  Sorularının merakla beklendiğini farkındayım. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan bugün yarışan yarışmacıyı sizlere tanıtmak istiyorum.Pınar Tarakçı - Zuhal Topal'la sofrada 9 Ocak Yarışmacı

Pınar Tarakçı Fox TV’nin sevilen yarışma programı olan Zuhal Topal’la sofrada 9 Ocak Perşembe günü yarışan yarışmacı oldu. Sakin ve ağır başlı tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pınar bu hafta (6-10) Ocak yarışmacıları arasında, kaynanalara karşı en sakin kalan yarışmacılardan bir tanesi oldu. 

Pınar Tarakçı Kimdir?

  • 35 yaşında
  • 14 yıllık evli
  • Aslen Sivaslı
  • Şu an ev hanımı
  • Asıl mesleği grafikerlik
  • 2 çocuk annesi
  • Sakin bir yapısı var
  • Maharetli birisi
  • Kendisine güveni tam

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Tarakçı - 9 Ocak Yarışmacısı

Şu an ev hanımı olan Pınar zamanında grafiker tasarımcı olarak çalıştığını ama çocuğu olduktan sonra mesleğini bırakmak zorunda kaldığını açıkladı. Eşi Serkan bey ile kuzeni sayesinde bir kafade karşılaştığını ve orada birbirlerini gördükten sonra zamanla telefonla konuşmaya başladıklarını açıkladı.

Pınar Tarakçı şu an 14 yıllık evli ve iki çocuk annesidir. Tabi 14 yıllık evli deyince sunucumuzda oldukça şaşırdı. Çünkü Pınar kesinlikle fiziği ile 14 yıllık evli ev hanımı imajı vermediğinden bahsetti. Zuhal Topal'la 9 Ocak Yarışmacısı Pınar Tarakçı

Aslen Sivaslı olan Pınar, Erzincan gelinidir. Yani eşinin asıl memleketi Erzincandır. Ancak Doğma büyüme İstanbul’da olduğu için şu an eşi ile birlikte İstanbul da yaşamaktadır.

Kayın validesi Kış aylarında yanına geldiğini ama kayın babasının köy muhtarı olmasında sonra artık kayın validesi daha az gelmeye başladığını programda verdiği röportajdan açıkladı.

=> Bu arada Pınar’ın yarıştığı bölümde hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak Perşembe Puanları[/pembebuton] konulu yazımıza bakabilirsiniz. 

Pınar Tarakçı’nın Resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada 9  Ocak 2020 Perşembe günü 314. bölümünde yarışan Pınar Tarakçı’nın resimleri alt  kısımda sizleri bekliyor.

9 Ocak 2020 Zuhal Topalla Sofrada Pınar Tarakçı’nın Videosu

Fox TV’nin hem yemek hemde gelin kaynana konseptini farklı bir biçimde sunduğu programda 9 Ocak Perşembe 2020 tarihinde yarışan Pınar Tarakçı’nın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda eklenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı