Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Programına Corona Ayarı

Hafta içi her gün saat 16:00 da yeni bölümleri ile karşımıza gelen Zuhal Topal’la Sofrada programına Corona ayarı geldi. Kişisel mesafenin ve temasın önemli olduğu şu günler de yarışmacıların evlerine giden Zuhal Topal, bu durumu geçici bir süre ile değiştirerek, artık programı bir evden sunacak.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada Nerede Çekiliyor? Hangi evde hangi villada öğrenmek için tıklayınız.

Normal de hafta içi beş farklı yarışmacının önce evine giden ve yarışmacıları kısaca tanıyan sunucumuz daha sonra yarışanları markete gönderip ev halklı ile sohbete dalıyordu. Artık bu durum değişti. Sunucumuz yarışmacılarla ve kaynanalarla daha az vakit geçirecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Programında Ne Değişti?

Zuhal Topal artık yarışmacıların evlerine gitmeyecek. Belirlen evleri yarışmacılar gelmeden her gün dezenfekte edilecek. Gelen yarışmacılar da eve girmeden dezenfekte olup eve öyle girecekler. Tabi bu kısımları muhtemelen yayın esnasın da göremeyeceğiz.

Zuhal Topal Programında Korona Tedbirleri

Zuhal Topal Programında Korona Tedbirleri

  1. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine gitmeyecek
  2. Çekimler tek bir evden yapılacak
  3. Her yarışmacı aynı evde yarışacak
  4. Aynı markete gidip alış veriş yapacak
  5. Eve girecek herkes dezenfekte edilecek
  6. Yemek masasında aralıklarla oturulacak
  7. Mutfak çekimleri artacak
  8. Kaynanaların puanlama ve tadım kısmı daha az tutulacak
  9. Yarışmacıları kağıda Zuhal Topal karşılayacak

Bu tedbirlerin ilk uygulanacağı 6 Nisan 2020 tarihindeki 376. bölümden itibaren uygulamaya konulacak. Tabi bir çok kişi program hep böyle mi devam edecek diye soruyor. Hemen bu soruya da alt başlık da cevap verelim.

Zuhal Topal Programındaki Tedbirler Ne Zaman Kadar Sürecek

Ülkemiz yakın zamanda dünyayı kasıp kavuran Covid-19 virüsünün etkisi altında. Her gün binlerce insanın enfekte olmasın dolayı program da bazı tedbirler uygulamaya konuldu.

Bu tedbirlerin ne zaman kadar süreci, ülkemiz de virüsün tamamen yok olmasına kadar süreceğini söyleyebilirim. Şu an için en az 1 yıl kadar süreceğini ön görebiliriz.

Zuhal Topal’la Sofrada Değişen Format Videosu

6 Nisan 2020 tarihinde ekrana gelecek olan 376. bölümünde korona virüsü nedeni ile bazı değişimlere neden oldu. İşte bu değişimlerin yaşanacak ilk bölümden bir video ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu