Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Roza Hudayarova Kimdir?

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Roza Budayarova Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Roza Hudayarova 12 Haziran Cuma günü 420. bölümünde yarışan yarışmacı Roza Hudayarova kim? Yarışmaya kayın validesi Fatma Akdeniz ile birlikte katılan Roza Hudayarova aslen nereli? kaç yaşında? Aslen Nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? 12 Haziran Cuma günü Roza Hudayarova kaç puan aldı? sorularının cevaplarını bu haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. 

=> 12 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Roza Hudayarova; 12 Haziran 2020 Cuma günü bu sezonun son yarışmacısı olarak Fox TV ekranlarına ilginç menüsü ile yarışan Roza, kendisine puan veren kayın validesinin puanını değiştirmesi istemesi ve kaynana puanının da ısrar etmesi sonrasında;

“Zuhal hanım bu hanımın diskalifiyesini istiyorum eğer ki puanını değiştirmezse!” Roza Hudayarova

Sözleri ile bir anda bu haftanın en dikkat çeken yarışmacısı oldu. Menüsünde eksiğin olmadığını ve lezzet noktasında diğer kayın validelerin beğendiği yemeği beğenmediğini söyleyip bir de düşük puan verince, Roza çileden çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran Cuma Puanları görebilmek için tıklayınız.

Roza Budayarova - (12 Haziran Cuma Yarışmacı Gelin)
Roza Hudayarova Resmi

=> 8-12 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada tüm yarışmacılar kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Roza Hudayarova kendisi Türkmen gelini ve kendi hakkında sahip çıkan birisidir. Aldığı puana karşı gerekirse yarışmadan çekilmeyi bile göze alacağını ama hakkını savunmaktan vaz geçmeyeceğini, izleyenlere gösterecek olan bu haftanın en popüler yarışmacısı şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Bu yazı içerisinde sadece 12 Haziran yarışmacısı Roza Hudayarova hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayın validesi Fatma Akdeniz hakkında ki tüm bilgileri bu günün puanlarını verdiğimiz konunun içerisinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 12 Haziran yarışmacısı Roza Hudayarova kim
 2. Roza Hudayarova’nın resimleri
 3. Yarışmacı Roza Hudayarova Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. 

Roza Hudayarova Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Roza Budayarova
Yarışmacı Roza Hudayarova
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 26 yaşında
 • 3 yıllık evli eşi ile
 • 2014 yılında tanıştı 
 • Bir çocuk annesi
 • Evlendikten sonra Türkiye’ye ilk defa geldi
 • 18 Aylık bir bebeği var
 • 1994 yılında Dünyaya geldi
 • Sivri dilli
 • Hamur işine çok meraklı
 • Kendisi Türkmen gelini
 • Eli Lezzetli

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Haziran Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Roza Hudayarova, 1994 yılında hayata gözlerini açar. Şu an 26 yaşında olan Roza çocukluktan beri mutfakta olduğunu ve elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini, hakkında kimseye yedirmeyeceğini ifade etti.

Büyük ödülü almak için buradayım. Almadan gitmeye de niyetin yok! Zuhal Topal’la sofrada Roza Hudayarova

Roza Budayarova (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)
Roza Hudayarova

Zuhal Topal’la sofrada Roza Hudayarova bu haftanın in dikkat çeken menüsü ile yarışacak. Kendisinden önce yarışan gelinlerin menüsü genel de bilindik menülerle yarıştı. ancak Roza yöresel ve bilinen yemeklerden sentez yaptığı menüsü ile iddiasını koşturmak istiyor.

3 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Roza Hudayarova oldukça hırslı bir yapısı var. Anadolu da bir laf vardır. “Pire için yorgan yakma” Roza da aynen onun gibi hakkını alabilmek için yarışmadan bile çekilmeyi göze aldı. Bu durum karşısında Ayşe Durmuş’un ne yapacağı merak ediliyor.

Roza Hudayarova’nın Resimleri

12 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada programının 420. bölümünde yarışmacı olarak karşımıza çıkan ve olaylı puanlaması ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Roza Hudayarova’nın kameralara takılan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Roza Hudayarova Kaç Puan Aldı

Sezon finalinde haftanın birincisi ve bu sezonunda son şampiyonu olup 15.000 TL’yi kazanmak isteyen Türkmen gelini Roza Hudayarova’nın kaynanalardan ve sunucumuz Zuhal Topal’dan bugün aldığı puanlar hemen alt kısımda verilmiştir.

İşte Zuhal Topal’la Sofada Roza Hudayarova’nın aldığı puanlar.

Roza Hudayarova’nın Puanları

Hatice 10
Nezahat 7
Güzin 7
Ayşe 3
Zuhal Topal 8
Toplam: 35

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Roza Hudayarova’nın Videosu

12 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 420. bölümde kayın validesi Fatma Akdeniz hanımla birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Roza Hudayarova’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Roza çok güzel sunumu . Çok güzel samsa ve mantısı ile. Çok beğendim 15 000 TL sahibi . Roza olucak. Ben Rozayi tutyotum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu