Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Saadet Kaçar Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Saadet Kaçar 25 Mart Çarşamba günü 368. bölümünde yarışan Saadet Kaçar kim? Kaynana Nilgün’ün gelini olan Saadet Kaçar aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Hasret Vural kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Saadet Kaçar; 25 Mart 2020 Çarşamba günü Fenomenler haftasının (23 Mart-27 Mart 2020) üçüncü yarışmacısı olarka karşımıza çıksa da daha önce 303. bölümde yarışmış ve büyük ödülü kazanmıştı.

=> 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Saadet’i meşhur yapan ve fenomenlere arasına katılmasında önemli pay sahibi olan olay kaynana gelen yeşilliklerin sarı olmasını eleştirmiş, saadet ise insanlar soluyor. Bırak yeşillik de solsun sözleri olmuştu. 

Saadet Kaçar - Zuhal Topal

Zuhal Topal’la yarışmacısı Saadet Kaçar menüsünde harika lezzetler sunmuş, sunucumuzdan ise 9 puanı kapmıştı. Bugün yine bomba bir menü ile yarışacak.

Bu yazımızda sadece Saadet Kaçar hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Nilgün Kaçar hakkında detaylı bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 25 Mart yarışmacısı Saadet Kaçar kim olduğunu
 2. Saadet Kaçar’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Burcu’nun 25 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile tek tek vereceğiz. Hazırsanız başlayalım. 

Saadet Kaçar Kim 

Saadet Kaçar - (25.03.2020)

 • 36 yaşında
 • 303. bölümde yarıştı
 • Büyük ödülü kazandı
 • 1983 yılında dünyaya geldi
 • 2 çocuk annesi
 • 9 yıllık evli
 • Aslen Adanalı
 • Hırslı bir yapısı var
 • İğne oyası örüp satıyor
 • 9 Yıldır kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • Büyük ödülü alınca yeni evine taşındı

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Mart Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Saadet Kaçar, daha önce 303. bölümde yarışmış, kaynanalara karşı haklı eleştirileri ile gündem olmuştu. Tabi haftanın final bölümünde 15.000 TL’yi kazanan Saadet 9 yıldır kaynanası ile birlikte yaşamaktan sıkıldığını ve kiraya çıkmak için parayı kullanacağını açıklamıştı.

Zuhal Topal'la Sofrada Saadet Kaçar - 23-27 Mart Yarışmacısı

25 Mart Çarşamba günü yine yarışmacı olarka fenomenler haftasında yarışacak olan Saadet Kaçar’a ilk yarıştığı 303. bölümde bakın nasıl puanlar almış;

 • Gülten: 6
 • Hatice: 7
 • Şenay: 4
 • Birgül 3
 • Zuhal Topal: 9

Toplam da 29 puan almıştı. Sunucumuzdan aldığı 9 puan sayesinde birinciliği elde eden Saadet bugün daha güçlü ve harika lezzetlerle kaynanaları etkileyeceğini düşünse de tüm Türkiye olarka yine kaynanalara karşı haklı eleştirilerini merakla bekleyeceğiz.

Saadet Kaçar ilk Yarıştığı Bölümde; Kıymalı tel şehriye çorbası, İçli Köfte, Ekşili Karışık Dolma, Yoğurtlu patlıcan ezme, Antep Tava, Nohutlu Pirinç Pilavı, Cacık, Cevizli Tahinli Kabak Tatlısı yapmıştı.

Zuhal Topal'la Sofrada Saadet Kaçar - Nilgün Göçen

25 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Saadet Kaçar yine kaynanalar karşı haklı eleştirileri ile gündem olacak. Bugün de hem kaynana Şükran hanıma söyledikleri yanı sıra Kadriye hanımın tatlıya karşı yaptığı haksız eleştiriyi bertaraf etmesi için telefonundan tatlının orijinali gösterip, bak aynısı işte diyerek Kadriye hanımı alt etmesi yine sosyal medyada gündem olacaktır.

Ambulans çağırsan! Hiç iyi görmedimSaadet Kaçar

Yukarıdaki sözleri ile yine olay olacak olan Saadet ilk gün yarışan Şükran hanımın eleştirilerine alay edercesine akıl dolu sözleri ile yine gündem olacak.

Saadet Kaçar’ın Resimleri

9 yıllık evli olan ama kaynanası Nilgün hanım ile çok iyi anlaşamayan ve bunun sebebi olarak yaşının eşinin yaşından büyük olmasını özgürce dile getiren Saadet’in ikinci defa katıldığı yarışmadan bir kaç görüntüsü ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Saadet Kaçar Kaç Puan Aldı

25 Mart 2020 tarihinde Fox TV’de fenomenler haftasının üçüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan ve ilk defa 303. bölümde yarışan Saadet, ikinci yarışmasında kaç puan aldığı hemen alt kısımdaki tabloda bulabilirsiniz.

Güneş Nurten Şükran Kadriye Zuhal Topal
6 4 3 3 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Saadet Kaçar’ın Videosu

25 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 368. bölümünde yarışan Saadet Kaçar’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu