Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Seda Nur Karataş Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Seda Nur Karataş 5 Mart Perşembe günü 354. bölümünde yarışan Seda Nur Karataş kim? Aslen Nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında… 

Seda Nur Karataş; 5 Mart 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü olan 354. bölümde yarışmacı gelin olarak Aysun Kamber’in gelini olarak karşımıza çıktı. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Nida Aydemir kim olduğunu görmek ve hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Seda Nur Karataş, görünüş itibari ile oldukça ufak gözükse de hem maharetli olduğunu hem de  bir çocuk annesi olduğunu açıkladı. Şu an 25 yaşında olsa da fiziksel olarak kesinlikle 25 yaşını göstermediğini söyleyebilirim.

2 Mart 2020 ile 6 Mart 2020 haftasında dördüncü yarışmacı olarak karşımıza çıkan Seda Nur, kaynanası Aysun hanımdan habersiz yarışmaya baş vurduğunu hatta İstanbul’a gelirken bile yarışmaya katılacağını açıklamadığını söyledi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Perşembe Puan Durumu için tıklayınız. Zuhal Topal'la 5 Mart yarışmacı gelin Seda

Zuhal Topal, Seda Nur’un eşi ile tanışma hikayesini dinlediği sırada yine şakacıktan bayılma numarası yaptı. Peki Aysun’un eşi ile tanışma hikayesinde ne gibi ilginçlik var derseniz haberimizi okumanızı tavsiye ederiz. 

Bu yazımızda sadece yarışmacı gelin Seda Nur’u sizlere tanıtacağız. Kaynanası hakkında Aysun Kamber hakkında bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Seda Nur Karataş Kim 

Seda Nur Karataş - Zuhal Topal'la Sofrada 5 Mart Yarışmacısı

  • Aslen Konyalı
  • Sakarya’da yaşıyor
  • 25 yaşında
  • 2 yıllık evli
  • Bir çocuk annesi
  • 1995 Konya doğumlu
  • Bir yaşında kızı var

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Seda Nur Karataş, yarışmaya kaynanasından habersiz baş vurduğunu ve son ana kadar açıklamadığını duyan sunucumuz kısa bir şok yaşadı.

Bu haftanın dördüncü yarışmacısı Seda Nur Karataş; eşi ile tanışma hikayesini anlatmak istiyorum. Seda Üniversite yıllarında eşi ile tanıştığını ve birbirlerini çok sevdiğini vakit kaybetmeden de evlendiklerini açıkladı. Hatta mezuniyet törenine gittiklerinde hamile olduğunu duyan sunucumuz ise kısa bir şok geçirdi.

Zuhal Topal’la sofrada 5 Mart yarışmacısı Seda Nur Karataş (yarışmacı) aslen Konyalı olduğunu ama Sakarya’da yaşadıklarını açıklayan bu haftanın yarışmacısı Seda, ufak yaşlardan itibaren mutfakta olduğunu, bugün de mutfağın gerçek kraliçesini göstermek isteyen Seda’ya başarılar dileriz.

Zuhal Topal yarışmacısı Seda Nur Karataş aslen Konyalı ve bir çocuk annesidir. Üniversite olarak Beden eğitimi öğretmenliği mezunu olan Seda’nın şu an 1 yaşında bir kız evladı var.

5 Mart Perşembe yarışmacısı Seda Nur Karataş’ın aldığı önce resimlerini daha sonra puanları ve yarıştığı bölümün videosu yazının devamında sizleri bekliyor.

Seda Nur Karataş’nun Resimleri

Menüsü çok fazla zor olmasa da kendi içinde çok fazla püf noktası olan yemeklerle kaynanaların beğenisine sunacak olan Seda’nın yarıştığı günde bir kaç resmini eklemek istedik.

Seda Nur Karataş Kaç Puan Aldı

Bu haftanın dördüncü yani 5 Mart 20230 yarışmacısı Seda Nur Karataş’ın hem kayın validelerden hem de sunucumuz Zuhal Topal’dan aldığı puanları hemen alt kısımda tablo halinde ekledik.

Zekiye Nezaket Halide Ayşe Zuhal Topal
4 4 5 X X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Seda Nur Karataş’nun Videosu

5 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 354. bölümünde yarışan Seda Nur Karataş’ın yarıştığı bölümün fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu