Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Seher Soysal Kuvan Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Seher Soysal Kuvan 6 Mayıs Çarşamba günü 398. bölümünde yarışan Seher Soysal Kuvan kim? Neval kaynananın manevi gelini olan Seher Soysal Kuvan aslen nereli? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Derya Yurdagül hakkındaki bilgileri öğrenmek için tıklayınız.

Seher Soysal Kuvan; 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü programında 398 bölümünde yarışmacı gelin olarak kendi öz kaynanası ile değil manevi kayın validesi ile Fox TV ekranlarında birlikte yarışmacı olarka katıldılar.

=> 6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görebilmek için lütfen tıklayınız. Zuhal Topal'la Sofrada Seher Sosyal Kuvan

Zuhal Topal’la yarışmacısı Seher Soysal Kuvan aslen Rizeli olduğunu ve menüsünde de buna uygun lezzetleri yapmayacağını dile getirdi. Daha geneli kapsayan menü ile tüm kaynanaların damak lezzetine hitap eden lezzetleri yapacağını açıkladı.

Bu yazımızda sadece Seher Soysal Kuvan hakkında bilgi vereceğiz. Manevi kayın validesi olan  Kayın validesi Neval Kuvan hakkında ki bilgileri bugün yarışan Seher’in puanlarını aktardığımız konumuzun içinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 6 Mayıs yarışmacısı Seher Soysal Kuvan kim olduğunu
 2. Seher Soysal Kuvan’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 6 Mayıs Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Seher Soysal Kuvan Kim 

Seher Soysal Kuvan - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 17 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Karadenizli
 • Kendisi Rizeli
 • 35 yaşında
 • İstanbul Başakşehir de ikamet ediyor
 • Eli çabuk
 • Eşinin adı Erol
 • Eşi Sağlık çalışanı
 • Ortak arkadaşı vesilesi ile tanışmış

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Seher Soysal Kuvan, yarışmaya öz kaynanası ile değil manvi kayın validesi Neval hanım ile birlikte katılması bizleri şaşırtsa da bu konuya Neval hanım açıklık getirdi.

Zuhal Topal - Seher Soysal Kuvan

Seher’in eşi Erol’u 10 yaşında ailesi Libyay’ya gittiğinde emanet ettiklerini, o günden beri kendi çocuklarından ayırmadığını, düğününde bile elinden geleni yaptığını açıkladı.

Erol’u evlendirirken Seher’i ilk kendisi görüp beğendiğini açıkladı. Seher ise Neval hanımı kendi kaynanası gibi çok sevdiğini açıkladı.

Seher Soysal Kuvan bu hafta verilecek olan 15.000 TL’yi alabileceğini şu sözlerle iddiasını dile getirdi.

15.000 TL’yi alacağız. Hayatta asla kaybetmedim. Bugün de kaybetmek istemiyorum!

Seher Soysal Kuvan

6 Mayıs Çarşamba günü yarışan aslen Rizeli olan Seher, manevi kayın validesine yemek yaparken asla karışmasını istemediğini, kendisi sistemli olarak yapacağını söyledi.

Seher Soysal Kuvan’ın Resimleri

Manevi kayın validesi ile bu yarışmada daha önce yarışan gelinler olduğu. dolayısı ile Seher bu konuda ilk kişi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Seher Kuvan’ın yarıştığı gün kameralara takılan bir kaç resmini paylaşmak istiyoruz.

Seher Soysal Kuvan Kaç Puan Aldı

Her yarışmacı 15.000 TL’yi almak için bu yarışmaya katılsa da maalesef 5 yarışmacıdan sadece bir tanesi büyük ödülü alan isim oluyor.

6 Mayıs Çarşamba günü kolay diye eleştirilen menüsünde kaynanaların ve sunucumuzun verdiği puanları aynen aktarıyorum.

Nursel Mesude Sultan Emine Zuhal Topal
7 4 6 6 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Seher Soysal Kuvan’ın Videosu

6 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 398. bölüm olan bu haftanın üçüncü bölümde yarışan ve manevi kayın validesi ile birlikte yarışan Seher Soysal Kuvan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu