Tv Programları

Zuhal Topalla Sofrada Semra Hanım Ve Gelini Çiğdem Hanım Kaç Puan Aldı? 26 Aralık Çarşamba

Yemek programı denilince ilk akla gelen programlardan biri haline gelen Zuhal Topalla Sofrada hafta ortasına Semra Hanım ve Çiğdem Hanım’ın evine konuk oluyor. Henüz yeni evli olan Çiğdem Hanım bakalım bu gün bizler için neler yapacak? Hep birlikte izleyeceğiz.

Kaynanaların gelinlerin yaptığı yemeğe, sunuma, temizliğe ve davranışa bakarak puan verdiği Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık Çarşamba günü Semra Hanım ve gelini Çiğdem hanımın evindeydi. Bu yazımızda neler bulacaksınız kısaca açıklayarak yazımıza başlayalım.

 • Zuhal Topalla Sofrada Semra Hanım ve gelini Çiğdem hanım kimdir, kaç yaşında, 
 • Zuhal Topalla Sofrada Çiğdem Hanımın menüsünde neler var,
 • Zuhal Topalla Sofrada Semra Hanımın gelini Çiğdem kaç puan aldı hakkında detaylar sizleri bekliyor.

Çiğdem Hanım 21 yaşında, iki buçuk aylık evli, yeni evli olmasına rağmen oldukça iddialı ve kendine güveniyor. Henüz yeni evli olan Çiğdem Hanım kayınvalidesine Semra Teyze deme konusunda hitap etmekte. Bu durumu anlatan Semra Hanım oğlu Çiğdem’in annesine anne demeyince o da ayak diretmiş ve teyze demeye devam etmiş.

İşte görüp bir süre sonra sevgili olan çift daha sonra evlenme kararı almış. Semra Hanım ise 58 yaşında, altı evladı var. İkizleri olduğunu ifade eden yarışmacı, gelinin yemeğine daha önce yemediğini ama yine de güvendiğini söylüyor.zuhal topalla sofrada semra hanım çiğdem hanım resmiÇiğdem Hanım alışverişe çıkmadan evvel menüsünü de paylaştı. Kayınvalideler menüsüyü güzel buldular ama umarım yetiştirir diye de belirtmeyi ihmal etmediler. Bakalım Çiğdem Hanımın menüsünde neler var;

26 Aralık Çarşamba Semra Hanımın Gelini Çiğdem’in Menüsü

 • Erişteli mercimek çorbası
 • Etli ekmek
 • Kağıt kebabı
 • Pirinç pilavı
 • Havuç, turp ve kırmızı lahana salatası
 • Karamelize elmalı irmik tatlısı

Çiğdem menüsü için alışveriş konusunda da tecrübeli olmadığını seyircilere hissettirirken Semra Hanım da programa gelinin aniden başvurduğunu haber verirken bile yine kendisine teyze dediğini itiraf ediyor.

Daha Önceki Gelinlerin Aldığı Puanlar

 1. Mercan Hanımın Gelini Öznur Hanım toplamda 21 puan aldı.
 2. Şerife Hanımın gelini Tuğba’nın toplam puanı 23 puan.

Semra Hanımın Gelini Çiğdem’in Puanı Zuhal Topalla Çarşamba Puanları

Şerife 2
Mercan 2
Nuran 2
Selma 1
Zuhal Topal  3
TOPLAM  10

 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu