Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Ateşoğulları Kimdir?

1 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Serpil Ateşoğulları Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Ateşoğulları 1 Haziran Pazartesi günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Serpil Ateşoğulları hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> 5 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu yazımızda 1 Haziran Zuhal Topal yarışmacısı olan Serpil Ateşoğulları kim? Gülsüm Sedef’in 10 yıllık gelini olan Serpil eşi ile nasıl tanıştı? Kaç yaşında? Yarışmada kaç puan aldı? Aslen nereli? İşte bu soruların haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 4 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Serpil Ateşoğulları; Bir hafta aradan sonra yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarına gelen Zuhal Topla yemek programında kayın validesi Gülsüm Sedef ile birlikte haftanın ilk yarışmacısı olarak karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta kim olduğunu ve hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Serpil Ateşoğulları

Zuhal Topal’la Sofrada 411. bölümünde yarışan Serpil Ateşoğulları kaç puan aldı? Sorusunun de cevabını bulacağınız bu haberimiz de bu haftanın ilk yarışmacısı Sedef’in hangi yemekleri yaptığını da ayrıca ekleyeceğiz.

Zuhal Topal yarışmacısı Serpil Ateşoğulları; kaynanasının dobra olduğunu dile getirirken, kayın valideler kendi üzerine gelmesi halinde kaynanasının bu konuda güvendiğini şu sözlerle dile getirdi.

Kaynanam dobradır. Haksızlık yapmaz. Haksızlığa da gelmez. Beni savunacağını biliyorum! Serpil Ateşoğulları

Kendi yemeklerine ve elinin lezzetine güvenen 1 Haziran yarışmacısı Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Ateşoğulları’nın kim olduğunu, gelin hep birlikte daha yakında tanıyalım.

Serpil Ateşoğulları Kim

Serpil Ateşoğulları - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 35 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Eşi ayakkabıcı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Aslen Samsunlu
 • Eşinin adı Emrah
 • Görücü usulu evlendi

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Pazartesi günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ilk yarışmacısı olan Serpil Ateşoğulları, tıpkı kayın validesi gibi dobra bir yapısı var. Kimseye haksızlık yapmak istemeyen ama kimse de kendi hakkını yemesini istemeyen Serpil, yarıştığı gün hakkını savunmak için elinden geleni yapacak.

İstanbul da yaşayan Serpil iki çocuk annesi olduğunu ve 10 yıllık evli olduğunu verdiği röportaj da dile getirdi. Yemekleri ve yemek yapmayı çok sevdiğin ve bugün elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini açıklayan Serpil’in menüsü de hangi yemeklerin yer alacağı da merak konusu oldu.

Zuhal Topal - Serpil Ateşoğulları

Serpil aslen Samsunlu ve bunca zamandır İstanbul da yaşayınca hem Karadeniz hem de İstanbul kültürüne uygun karma yemeklerle kaynanaları etkiyebilir. Tabi bu hafta kaynanalar oldukça dişli. Serpil’in ilk günden düşük alması, haftanın da kaderini etkileyecek.

1 Haziran 2020 Zuhal Topalla yarışmasında Ferah şu yemekleri yapacak.

 • Brokoli Çorbası
 • Rende Patatesli kıymalı Börek
 • Fırında Yalancı Kumpir
 • Şakşuka
 • Jülyen Kremalı mantarlı Antrikot
 • Kremalı Zerdeçallı makarna
 • Gevurdağı Salatası
 • Peksimetli Muhallebili bal kabağı tatlısı

Birbirinde zorlu yemekleri seçen Serpil, ilk günden işi götürmek istese de kaynanaların eleştirilerinde payını aldı.

Serpil Ateşoğulları’nın Resimleri

1 Haziran Pazartesi günü bu haftanın ilk yarışan gelini Serpil Ateşoğulları’nın yarıştığı gün kameralara takılan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Ateşoğulları’nın Puanları

Her bir yarışmacı Cuma günü hafta finalinde anında verilecek olan 15.000 TL’yi almak için bu yarışmaya katılıyor. Serpil de bu amaçlarla yarışmaya katıldı ve hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan 1 Haziran Zuhal Topalla Sofrada sırasında aldığı puanların tamamı hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Serpil Ateşoğulları’nın Puanları

Ayfer 4
Hatice 5
Şenay 5
Özden 6
Zuhal Topal 6
Toplam: 26

Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Ateşoğulları’nın Yarıştığı Bölüm

1 Haziran 2020 Pazartesi yeni bölümü ile karşımıza gelen yarışma programında bu haftanın ilk yarışmacısı Serpil Ateşoğulları’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 411. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu