Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Seval Çiftçi Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Seval Çiftçi 7 Nisan Salı günü 377. bölümünde yarışan Seval Çiftçi kim? Kaynanası Gönül Çiftçi’nin gelini olan Seval aslen nereli? Kaç çocuğu var? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Dinç hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Seval Çiftçi; 7 Nisan 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümünde Fox TV’nin sevilen yarışma programın da yarışmacı gelin olarka kaynanası Gönül hanım ile birlikte çıktılar. 

Zuhal Topal’la yarışmacısı Seval Çiftçi menüsünde Kars’ın eşsiz lezzetlerinin yanı sıra Kars’dan gelen özel lezzetleri de yemeklerine ekleyip, harika bir sunum ile kaynanalardan çok iyi puanlar almayı planlıyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Salı Puanları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Seval Çiftçi hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Gönül Çiftçi hakkındaki bilgiler günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 7 Nisan yarışmacısı Seval Çiftçi kim olduğunu
 2. Seval Çiftçi’nin resimlerini
 3. Yarışmacı Ceyda’nın 7 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden tek tek vermeye başlayalım. 

Seval Çiftçi Kim 

Seval Çiftçi - Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı

 • 15 yıllık evli
 • Aslen Azerbaycanlı
 • Kars gelini
 • 15 yıldır kaynanası ile yaşıyor
 • Bir oğlu bir kızı var
 • 12 yaşında ki kızının adı Ela Nur
 • Eşinin adı Ufuk
 • 19 yaşında evlendi

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Seval Çiftçi, aslen  Azerbaycanlı olduğunu ama Kars ilinde doğup büyüdüğünü açıkladı.

Bu yarışmaya Kızı ela Nur’un başvurması ile programa katıldığını, yarışmada büyük ödülü kazanırsa kızı Ela Nur’un odası olmadığını abisi ile aynı odada yaşadığını ve bu sebeple ona yeni bir oda yapmak da kullanacağını açıkladı.

15 Yıldır kayın validesi Gönül hanım ile birlikte yaşadığını ve ilk evlendiğinde yemek yapmayı bilmediğini ama kaynanası Gönül hanımdan her şeyi öğrendiğini açıkladı. Bu sırada Gönül hanım da lafa girip, boynuz kulağı geçti diyerek, gelinin elinin lezzeti kendisini geçtiğini söyledi.

Kızımın şansına katıldık. Kazanırsak kızıma oda yapacağız!Seval Çiftçi

Oldukça iddialı olan Buse, kayın validesine kendisi ısrar ettiğini ve elinin lezzetini göstermek için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Seval Çiftçi’nin Resimleri

15 yıllık evli ve aslen Azeri olan Seval Çiftçi’nin yarıştığı bölümden kalan bir kaç resmini ekliyorum.

Seval Çiftçi Kaç Puan Aldı

Bu hafta yeni bir tedbirlerle ve ufak bir format değişi,kliği ile yayın hayatına kaldığı yerden devam eden Zuhal Topal’la Sofrada programının 7 Nisan Salı günü ekrana gelen bölümde yarışan Seval Çiftçi’nin aldığı puanlar alt kısımdaki tabloda verilmiştir.

Yeter Gülbeyaz Ümmü Serengül Zuhal Topal
4 6 6 5 9

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Seval Çiftçi’nin Videosu

7 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 377. bölüm olan bu haftanın ilk bölümünde yarışacak olan Seval Çiftçi’nin yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu