Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Sevgi Kara Kimdir? (Emine’nin Kaynanası)

Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Sevgi Kara 25 Şubat Salı günü 347. bölümünde yarışmacı Emine Kara’nın kayın validesi olarak karşımıza çıktı. Söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken Zuhal Topal’la Sofrada Sevgi Kara Kim? Kaç Yaşında Aslen Nereli? Tüm bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Emine Kara’nın Kaynanası Sevgi Kara; 25 Şubat 2020 Salı günü yarıştı. İlk bölümde oldukça eleştiriler biri olarak dikkatleri üzerine çekse de kendi günün de oldukça sessiz kalması diğer kaynanaların da dikkatinden kaçmadı.

Bu yazımızda sizleri kaynana Emine Kara biyografisi olmasa da hakkında ki merak edilen önemli bilgiler vermeye çalışacağız.

=> Bu arada 25 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

=> Bu yazıda sadece 25 Şubat salı yarışmacısı Kaynana Sevgi Kara hakkında bilgi bulabilirsiniz.  Zuhal Topla’la Sofrada Emine Kara hakkında bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Sevgi Kara (Kaynana) Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Sevgi Kara (Emine Kara'nın Kaynanası)

  • Aslen Trabzonlu
  • Şu an 60 yaşında
  • 5 evladı var
  • Ev hanımı
  • Şu an çalışmıyor
  • 1960 Trabzon doğumlu
  • Eleştirmeyi çok seviyor
  • Gelini le birlikte 7 yıl yaşadı

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Salı yarışmacı kaynana olarak karşımıza çıkan Sevgi Kara; aslen Trabzonludur. Şu na en büyük hobisi torun bakmak olduğunu, bu durumdan ise gelini Emine çok mutlu olduğunu söyledi.

İlk torununu 7 yıl boyunca baktığını aktaran Sevgi, yeni dünyaya gelen torununa da diğeri gibi bakacağını söyledi.

Emine’nin kaynanası Sevgi Kara; hakkında asla başkalarına yedirmeyen ama başkalarının hakkında yememeye gayret eden birisi olarak gözlemledik.

Kaynana Sevgi Kara’nın Resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 25 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan 347. bölümünde yarışmacı olan emine Kara’nın kaynanası Kaynana Sevgi Kara, kendi gününde çekilen resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Kaynana Sevgi Kara’nın Videosu

25 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 347. bölümünde yarışan Kaynana Sevgi Kara’nın yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu