Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Şeyma Esen Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Şeyma Esen 1 Mayıs Cuma günü 395. bölümünde yarışan Şeyma Esen kim? Aşçı kaynana Gülsüm’ün gelini olan Şeyma Esen aslen nereli? Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? Yarıştığı gün kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 1 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Şeyma Esen; 1 Mayıs 2020 Cuma günü, yarışmacı olarka kaynanası Gülsüm ile birlikte Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Şeyma hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

=> 1 Mayıs Cuma Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Şeyma Esen aslen Erzurumlu olduğunu, menüsünde Erzurum yöresinden lezzetlerin yer almasını bekliyoruz.Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma Esen

Bu yazımızda sadece Şeyma Esen hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi aşçı Gülsüm Esen hanım hakkındaki bilgileri günün puanlarını aktardığımız konuğumuzun içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Şeyma Esen’in detaylı puanlarını aktardığımız konuya bu yazının en alt kısmında benzer konular arasındaki konular arasında bulup geçiş yapabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 1 Mayıs yarışmacısı Şeyma Esen kim olduğunu
 2. Şeyma Esen’in resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 1 Mayıs Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Şeyma Esen Kim 

Şeyma Esen - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 25 yaşında
 • 6 aylık evli
 • Ev hanımı
 • 1995 Doğumlu
 • Kayın Validesini Çok Seviyor
 • Oldukça kararlı
 • İnatçı tarafı var
 • İstanbul da İkamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mayıs Cuma yarışmacısı olarak aşı kayın validesi Gülsüm hanımla birlikte Fox TV’nin yemek yarışma programında haftanın final bölümü olan 395 bölümde yarıştılar.

Gülsüm kaynana son bölümde kasten verdiği 3 puan nedeniyle gelini Şeyma’yı oldukça zora soktu. Gelinin elinin lezzetini göstermesine imkan bile vermediğini altını özellikle çizelim.

Şeyma Esen şu an 6 aylık evli olduğunu ve korona nedeniyle erken evlendikleri için kendisini şanslı hissettiğini dile getirdi.

1 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Şeyma Esen 1995 yılında hayata gözlerini açtığını ve şu an 25 yaşında olsa da mutfağa hakim birisi olduğunu dile getirdi. İstanbul da kaynanası ile birlikte ikamet eden Şeyma, elinin lezzetine oldukça güvenen bir isim olarka karşımıza çıktı.

Şeyma şu an çalışmadığını ve ev hanımı olduğunu açıkladı. Çocuk yaşlarda bile mutfağa girmeyi seven ve evlendikten sonra da kendisini yemek yapma konusunda geliştiren Şeyma, yarışmaya elinin lezzetini kanıtlamak için geldi.

Bu hafta 3 aylık evli Gökçe’den sonra en yeni gelinlerden biri olarka 6 aylık gelin olarka karşımıza çıkan Şeyma, yarışmada ki iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

Bu hafta 15.000 TL’yi almaya geldik!

Şeyma Esen

1 Mayıs Cuma günü yarışan Şeyma, yarışmada 15.000 TL’yi alırsa, ihtiyaçları için kullanacağını açıkladı. Şimdi sırası ile önce Şeyma’nın yarışmadan kalan resimlerini, daha sonra puanlarını hemen alt kısımda verdik.

Şeyma Esen’in Resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada haftanın final fragmanında son yarışmacı olarka karşımıza çıkan Şeyma Esen’in final bölümde yarıştığı anlardan kalan bir kaç resmini hemen alt kısımda ekliyorum.

Şeyma Esen Kaç Puan Aldı

Şeyma Esen de tıpkı rakipleri gibi bu haftanın birincisi olup, 15.000 TL’yi almak için yarıştı. Bugün yarışan Şeyma’nın hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları, hemen alt kısımda sizler için ekledik.

1 Mayıs yarışmacı gelin olan Şeyma bu haftanın kazanan gelini olabilmesi için en az 30 puanı kaynanalara rağmen alması gerekiyor. İşte Şeyma’nın bu hafta aldığı puanlar alt kısımda tablo da verildi.

Gülden Aysel Emine Saadet Zuhal Topal
4 6 5 7 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Şeyma Esen’in Videosu

1 Mayıs Cuma günü bu haftanın final bölümünde kayın validesi Gülsüm hanımla birlikte yarışan Şeyma Esen’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu