Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Şeyma Yıldız Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Şeyma Yıldız 9 Mart Pazartesi günü 356. bölümünde yarışan Şeyma Yıldız kim? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Şeyma Yıldız; 9 Mart 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilkbölümü olan 356. bölümde yarışmacı gelin olarak İrez Yıldız’ın gelini olarak karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz hafta hem kaynanalar çok düşük puanları önceden vermiş hem de gelin kaynana tartışmaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Zuhal Topalla yarışmacısı Şeyma Yıldız Ve Ailesi

9 Mart 2020 günü haftanın ilk yarışmacısı genel de orta halli puanlar aldığını biliyoruz. Ancak bugün yani 9 Mart yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Şeyma yıldız profesyonel bir aşçı ve eli çabuk birisi olması nedeniyle kaynanaların eleştiri yapacak bir yeri kalmayacak.

Zuhal Topalla Sofrada Şeyma Yıldız bu yarışmada aşçı olduğu halde haftanın birincisi olamayanları gördüğünü ve programa kendi isteği ile katıldığını ve aşçıların gerçek gücünü göstereceğini söyledi.

Geçen yaşta evlenen Şeyma şu an 20 yaşında ve 8 yıllık evli olmasının yanı sıra iş hayatında mutfakta çalıştığı için diğer gelinlerden daha şanslı ve kaynanaları etkileme konusunda daha tecrübeli biri

Bu yazımızda sadece yarışmacı gelin Şeyma Yıldız sizlere tanıtacağız. Kaynanası İrez Yıldız hakkında hakkında bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Şeyma Yıldız Kim 

Şeyma Yıldız - Zuhal Topal'la Sofrada 9 Mart Pazartesi Yarışmacısı

  • 28 yaşında
  • 8 yıllık evli
  • 2 çocuk annesi
  • Profesyonel aşçı
  • Aslen Sivaslı
  • Erzurum Gelini
  • Yalova’da oturuyor

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Mart Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Şeyma Yıldız, şu an 28 yaşında ve programa 8 yıllık evlidir. Kaynanasının ilk gelini olduğunu söyleyen Şeyma, kayın validesi ile gelin kaynana değil, anne kız olduğunu söyledi.

Çok şükür kaynanam ile gelin kaynana değil, anne kız olduk Şeyma Yıldız

Bu haftanın 9 Mart 2020 ile 9 Mart Pazartesi haftasında ilk yarışmacı olarak karşımıza çıkan Şeyma, kaynanası ile aynı evde altlı üstlü oturduğunu açıkladı.

Kayın validesi kendisini istemeye geldiğinde namaz kılmak için yatak odasına gidip çekmeceler bakıp, gelini almaya karar verdiğini açıkladı.

Şeyma Yıldız’ın Resimleri

Yalova’dan yarışmak için İstanbul’a gelen Şeyma Yıldız’ın yarıştığı günden kalan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Şeyma Yıldız Kaç Puan Aldı

356. bölümü ile bu hafta startını verdiğimiz bugün Şeyma Yıldız Zuhal Topal’la Sofrada programında hem kaynanalardan hem de gelinlerden kaç puan aldığını hemen alt kısımda verdik.

ElifeNurhanMiyesserEnginZuhal Topal
54558

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Şeyma Yıldız’ın Videosu

9 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 356. bölümünde yarışan Şeyma Yıldız’in yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu