Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Sibel Özayyıldız Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Sibel Özayyıldız 12 Mart Perşembe günü 359. bölümünde yarışan Sibel Özayyıldız kim? Miyesser’in gelini Sibel Özayyıldız aslen nereli? Kaç yaşında? kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 12 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Sibel Özayyıldız; 12 Mart 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 359. bölümde yarışmacı gelin olarak karşımıza Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan yarışmacı gelin olarak kendisi ile karşılaştık.Zuhal Topalla yarışmacısı Sibel Özayyıldız

Eşi ile sıkıntı bir isteme ve evlenme döneminin ardında mutluluğa kavuşan Sibel hakkında detaylı bilginin yanı sıra, Sibel’in bugün programda aldığı puanları da yazının devamında bulabilirsiniz.

Zuhal Topalla Sofrada Sibel Özayyıldız aslen Samsunlu olsa da İstanbul da doğup büyümüş. Hayat şartlarında dolayı tekstil atölyesinde çalıştığı esnada eşi ile tanışmış. 

Şu an çalışmayan ve yakında doğum yapacak olan Sibel, aile bütçesine katkı sağlamak ve doğacak bebeğinin ihtiyaçlarını alabilmek adına bu yarışmaya katılmış.

Sibel Özayyıldız Kim 

Sibel Özayyıldız - (Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mart Yarışmacısı)

  • 7 aylık evli
  • 6 aylık hamile
  • Aslen Samsunlu
  • Yakında kız bebekleri olacak
  • Eşinin adı Şahin
  • Eşi taksi şoförlüğü yapıyor
  • Eşi ile tekstil atölyesinde çalışırken tanışmış
  • 25 yaşında
  • 1995 Samsun doğumlu
  • Alış verişi çok seviyor

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Mart Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Sibel Özayyıldız, şu an 25 yaşında ve 6 yalık hamile. elinin lezzetine güvendiği ve bunu kaynanasına kabul ettiren Sibel, bu yarışmadan çok iyi puanlar alacağını öne sördü.

12 Mart Perşembe günü Fox TV ekranlarında yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Sibel Özayyıldız’ın eşi ile tanışma hikayesinden çok evlenme aşamasından bahsetmek istiyorum.

Eşinin zamanın da çapkınları ailesinin kulağına kadar gittiği için kendisini vermek istemediklerini söyledi. Tabi Sibel ailesinden izinsiz evlendiğini ve mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı. Biz de genç çiftlerimize mutluluklar dileriz.

Sibel Özayyıldız’ın kaynanası Miyesser hanım ise gelinin elinin lezzetine güvendiğini ama israfa varan alış verişleri konusunda rahatsızlığını dile getirdi.

Kaynanasının bu tepkilerini duyan Sibel ise aynen şu ifadeleri kullandı.

Bebeğim için alış veriş yapıyorum. Şu ana kadar çok da fazla bir şey almadım!Sibel Özayyıldız

Henüz 7 aylık evli olan Sibel, evde geldiği günden beri yemekleri kendisi yaptığını açıkladı. Bu durumu kaynanası Miyesser hanım da doğruladı.

Sibel Özayyıldız’ın Resimleri

Aslen Samsunlu olan Sibel’in yarıştığı günden kalan bir kaç resimlerini eklemek istiyorum. Hemen akabinde ise Sibel’in yarıştığı gün aldığı puanları vereceğiz.

Sibel Özayyıldız Kaç Puan Aldı

Bu hafta yani 9-13 Mart haftasında yarışmacı olan Sibel 12 Mart Perşembe günü yarıştı. Yarıştığı gün hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları hemen alt kısımda vereceğiz.

Sibel Özayyıldız Zuhal Topal’la Sofrada programında 15.000 TL değerindeki puanları alabilmesi için en az 34 puan alması gerekiyor.

İrez Elife Nurhan Engin Zuhal Topal
5 3 3 4 5

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Sibel Özayyıldız’in Videosu

12 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 359. bölümünde yarışan Sibel Özayyıldız’ın yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu